יד ביד אחד על אחד בונים לכם יציבות פיננסית וביטחון כלכלי בהווה ובעתיד באמצעות השקעות נדל"ן

מס הרכישה ביוון – סיבה נוספת להשקעת נדל"ן

שתפו בפייסבוק
 
 
 
 

כמשקיעי נדל"ן, הדבר שאתם משקיעים בו יותר מכל דבר אחר הוא חיפוש הזדמנויות. במרחק שעה וחצי בלבד מנתב"ג, ממתינות לכם אפשרויות השקעה רבות ביוון! לפני מספר שנים, עוד היה צריך להסביר לקהל המשקיעים מדוע השקעות נדל"ן בחו"ל היא אלטרנטיבה ראויה. כיום, במציאות הישראלית בה מחירי הנדל"ן אינם נגישים ורק ממשיכים לעלות, מראש מתמקדים על חיפושים אחר יעד השקעה אטרקטיבי בחו"ל.

אתונה ועוד ערים נוספות ביוון, סיקרנו במשך שנים את קהל המשקיעים הישראלים. כיום, יותר מתמיד, ברור כי השקעות נדלן ביוון מספקות תשואה נאה, תנאי רכישה נוחים ובעיקר – הן רלוונטיות גם למשקיעים עם תקציבים נמוכים יחסית. 

כשבוחנים אפשרויות השקעה, חשוב שלא להעניק אך ורק חשיבות למחיר הנכס (שבמקרה הזה, יכול בהחלט להיות מפתה). השקעה מוצלחת תהיה השקעה שמטיבה עמכם בכל אלמנט, לרבות מס רכישה ביוון. 

"להשקיע ביוון? ומה עם המשבר הכלכלי הגדול?"

עוד לפני שצוללים אל מס רכישה ביוון, חשוב להתייחס לנקודה שמטרידה המון משקיעים. כיוונים, סביר מאד שהמשבר היה עבורכם לא פחות מטרגדיה. כמשקיעים זרים? מדובר על הזדמנות שאסור לכם להחמיץ! המשבר הכלכלי הגדול התרחש אמנם לפני כ-12 שנים, אך עוד ישנם סדקים והשיקום ממנו עוד נמשך. איך המשבר הכלכלי הוא למעשה הזדמנות בעבורכם, כמשקיעים?

המשבר הגדול גרם לצניחת מחירי הנכסים. המשמעות? אתם יכולים לרכוש דירה ביוון במחיר מציאה! כיום, יוון נמצאת במצב של התאוששות, מה שמעיד גם על עליית המחירים הקרבה של הנכסים. כאן, מדובר על מעין מצב ביניים – ישנו עוד זכר למשבר אך הפנים קדימה. בקו התפר העדין הזה, לכם יש את ההזדמנות להשקיע את כספכם, לנצל את המחירים האטרקטיבים ולצפות לעלייה הצפויה! 

לא רק מחירי הנכס אטרקטיבים, אלא גם מס רכישה ביוון

כשבודקים אפשרויות השקעה בחו"ל, חשוב להעניק חשיבות לכל פרמטר – מהבירוקרטיה, דרך המיסוי ועד רישום הנכס. אז אם אתם שואלים את עצמכם "למה להשקיע ביוון?" – תשמחו לגלות כי לצד מחירי הנכסים הנוחים והנגישים (שכבר יוצגו לכם), מס הרכישה ביוון נמוך מ-3%! לטובת אלו מכם שכבר חושבים על מכירת הנכס בעתיד לאחר עליית המחירים, דעו כי נכון להיום ישנו פטור מלא של מס שבח!

כמה יעלה לכם לרכוש נכס ביוון?

ישנם מספר מסלולי השקעה לבחירה. כמשקיעים, חשוב שאתם תבחרו במסלול הנכון לכם ביותר – מבחינת תקציב ואזורי ההשקעה ביוון. נכון להיום, תוכלו לנצל עוד את המחירים הנמוכים של הנכסים, ולרכוש דירה ביוון בכ-200,000 שקלים! למען השוואה, בישראל ישנם רכבים הנמכרים במחיר זה, ואתם בתמורה להשקעה הכספית תוכלו להבטיח לעצמכם ארבעה קירות. 

אלו מכם שרוצים להשקיע קצת יותר, יכולים להשקיע סכום כפול – כ-400,000 שקלים, וכך לרכוש נכס בעיר הבירה אתונה. המחיר כולל את השיפוץ וההוצאות הנלוות, תוך שהנכסים ממוקמים בלוקיישנים החמים והמבוקשים ביותר. 

השקעת נדל"ן ביוון – איך מתחילים?

אחד הדברים שחשובים ביותר למשקיעים הוא סוגיית המיסוי. כעת, אחרי שאתם יודעים מהו מס הרכישה ביוון, ניתן לעשות את הצעד הבא. אנו מזמינים אתכם ליהנות מביטחון כלכלי לכם ולילדיכם, זאת עם השקעה מושכלת במרחק שעה וחצי מישראל! נשמח לאתר מולכם צורך, לאפיין את ההשקעה האידיאלית בעבורכם ולהציע לכם אפשרויות השקעה מתאימות.

נדל"ן אחד על אחד

נדל"ן אחד על אחד

נדל"ן אחד על אחד הוקמה על בסיס ניסיון אישי מעל 8 שנים התמחות בתחום הנדל"ן, עשרות השקעות פרטיות ושותפויות בעולם הנדל"ן. "ליצור יציבות פיננסית וביטחון כלכלי בהווה ובעתיד באמצעות השקעות נדל"ן חכמות"

השאירו פרטים ונציג מטעמנו ישמח לחזור אליכם עם פרטים נוספים:

לקוחות מספרים על השקעות נדל"ן ביוון עם נדל"ן אחד על אחד

דילוג לתוכן