יד ביד אחד על אחד בונים לכם יציבות פיננסית וביטחון כלכלי בהווה ובעתיד באמצעות השקעות נדל"ן

השקעות נדל"ן בחו"ל

השקעות נדל"ן בחו"ל
שתפו בפייסבוק
 
 
 
 

מחירי הנכסים בארץ בשנים האחרונות גבוהים ביותר ואנשים רבים שמעוניינים לרכוש לעצמם נכס מניב לצורך מגורים או דירה להשקעה, אינם יכולים לאפשר לעצמם לעשות זאת ונאלצים לשכור דירות במשך שנים ארוכות. 

גם אנשים שמעוניינים להשקיע את כספם בנדל"ן בארץ כבר מבינים שמחירי הדיור גבוהים בצורה קיצונית ושייתכן מאוד שישנן הזדמנויות השקעה טובות יותר במדינות שונות ברחבי העולם. 

אם מרימים את הראש ומתחילים לבחון השקעות נדל"ן בחו"ל שמציעות מדינות שונות ברחבי העולם, ניתן לראות שיוון מציעה הזדמנויות מעניינות ביותר.

נתונים מעניינים על מצב שוק הנדל"ן ביוון – מדוע כל כך כדאי למשקיעים ישראלים להשקיע בנדל"ן ביוון?

כשחושבים על חופשות שמשיות בחו"ל, מיד עולות מחשבות על האיים הקסומים של יוון, ואכן, יוון נהנית מצמיחה משמעותית בתיירות. 

בשנה שעברה (שנת 2018), ביקרו ביוון 32 מיליון תיירים. אם משווים בין מספר התיירים שביקרו ביוון בשנת 2017 ובין מספר התיירים שביקרו בה בשנת 2018, ניתן לראות שכמות המבקרים עלתה ב-18% בשנת 2018 בהשוואה לשנת 2017. 

הפופולאריות הרבה של יוון בקרב המטיילים הובילה לעלייה בביקוש אחר נכסים להשכרה ורכישה, כך שהיום הביקוש אחר הנכסים גבוה מההיצע והסיכוי לתשואה גבוהה על הנכסים גבוה ביותר.

למעשה, המשקיעים בנכסים שנועדו למגורים, יכולים ליהנות מתשואה שנעה בין 7 אחוזים ל-10 אחוזים, בניגוד לכך, התשואות בישראל על השקעות מסוג זה, אינן מניבות יותר מ-6% בשנה.

השקעות נדל״ן בחול

סיבה נוספת שגורמת להשקעות בנדל"ן ביוון להיות כדאיות היא המשבר הכלכלי שהמדינה חוותה.

כתוצאה מהמשבר נוצר מצב שבו ניתן לרכוש נכסים במחירים נמוכים. בנוסף לכך, יוון מציעה למשקיעים החיצוניים מיסוי נוח ביותר, כך שמשקיעים שרוכשים נכסים יכולים לשלם מס רק על הרווחים.

כדאיות השקעות בנדל"ן בחו"ל עבור המשקיעים הישראליים נובעת גם מהמרחק הקצר שבין יוון וישראל.

בשל הקרבה הרבה קל יותר לשלוט בנכסים. נוסף על כך, חתמו יוון וישראל על אמנה שמטרתה למנוע כפל מיסוי, האמנה נחתמה לפני עשור והיא מעניקה למשקיעים מישראל שפע הטבות.

המשקיעים הישראלים בנדל"ן ביוון אינם צריכים לשלם למשל מס הכנסה, מס שבח וארנונה.

"נדלן אחד על אחד" – לשירות מקצועי ואמין שמלווה את הלקוח לכל אורך הדרך בהשקעות נדל״ן בחו"ל.

במידה שאתם שוקלים את האפשרות להשקיע בנדל"ן ביוון, אתם מוזמנים לפנות אל החברה שלנו – "נדל"ן אחד על אחד". החברה שלנו צברה ניסיון נרחב בנדל"ן ביוון וליוותה משקיעים רבים שנהנים מתשואה גבוהה מנדל״ן בחול. 

אחד היתרונות הבולטים של החברה שלנו הוא שאנו מתחייבים להשיב למשקיעים שלנו את דמי הפיקדון במידה שהם מחליטים שלא לצאת לסיור הנכסים באתונה.

במידה שהמעוניינים להשקיע בנדל"ן ביוון יוצאים לסיור ואינם מוצאים דירה שעונה על צרכיהם, אנו משלמים על הטיסה שלהם לארץ. 

כמו כן, אנו מקפידים לדבוק בלוח הזמנים שנקבע מבעוד מועד ולשפץ את הנכס בדיוק בזמן שנקבע. במקרה של הנכס לא שופץ עד המועד שנקבע, אנו מפצים את הלקוחות ומשלמים להם דמי שכירות. 

העמידה בלוח הזמנים באה לידי ביטוי גם בקיום הבטחתנו למציאת שוכר לנכס שנרכש. אם תוך שישה חודשים לא מצאנו ללקוח שלנו דייר, יוחזר לו שכר הטרחה.

עוד יכול לעניין אתכם: האם כדאי להשקיע ביוון?

אתם מוזמנים ליצור קשר בדרך שהכי נוחה לכם: פייסבוק, מייל, טלפון, השארת פרטים באתר. נשמח לענות על כל שאלה ולסייע לכם בכל הדרוש בנושא השקעות נדל"ן בחו״ל.

נדל"ן אחד על אחד

נדל"ן אחד על אחד

נדל"ן אחד על אחד הוקמה על בסיס ניסיון אישי מעל 8 שנים התמחות בתחום הנדל"ן, עשרות השקעות פרטיות ושותפויות בעולם הנדל"ן. "ליצור יציבות פיננסית וביטחון כלכלי בהווה ובעתיד באמצעות השקעות נדל"ן חכמות"

השאירו פרטים ונציג מטעמנו ישמח לחזור אליכם עם פרטים נוספים:

לקוחות מספרים על השקעות נדל"ן ביוון עם נדל"ן אחד על אחד

דילוג לתוכן