יד ביד אחד על אחד בונים לכם יציבות פיננסית וביטחון כלכלי בהווה ובעתיד באמצעות השקעות נדל"ן

למה אתונה

אתונה נחשבת לעיר הפופולרית ביותר להשקעת נדל"ן ליוון

אתונה היא עיר הבירה של יוון  ומחוז אטיקה , וכן העיר הגדולה במדינה. מעבר להיותה מרכזה השלטוני של יוון, מהווה אתונה רבתי את מרכזה הכלכלי, הפיננסי, התעשייתי והתרבותי של המדינה.

היא מונה כ- 5 מיליון תושבים שמהווים 40% מתושבי יוון , גודלה כ- 3,000 קמ"ר. היא מרכז הכלכלי של יוון עם הנמל המפורסם שלה פיראוס שדה התעופה החדש שלה והפרלמנט שממוקם במרכז העיר. 

באתונה מבקרים כ-9 מיליון תיירים בשנה והיא נחשבת לאחת הערים המתויירות באירופה.באתונה יש מכללות ואוניברסיטאות מהמובילות באירופה, סטודנטים מגיעים ללמוד בעיר מרחבי יוון, בסמוך למוסדות הלימוד ישנו ביקוש גבוה מאוד להשכרה.

אתונה מפותחת מאוד בתחבורה ציבורית ישנם 4 קווי מטרו ברחבי העיר וקו חדש שנבנה ברגעים אלו בנוסף ישנה רכבת קלה ממרכז אתונה ועד חופי הים וכל מערכת התחבורה הזו משולבת עם אוטובוסים חשמליים שפזורים בצורה ענפה ברחבי העיר.

קצת על נדל"ן בעיר:

אתונה ספגה מכה מאוד קשה במשבר הכלכלי , מחירי הנדל"ן צנחו ב-50% בקירוב. 

מאז 2016 מחירי הנדל"ן עולים בעיר בהדרגה וכיום אתונה מובילה בעליית מחירים ביוון על פי מחקרים של הבנק המרכזי.

סגנון הבניה והאוכלוסייה באתונה מאפשרת פנייה למגוון קהלי יעד רחבים, וזה נותן יתרון למשקיע לבחור אזור ודירה אשר מתאימים לפרופיל האישי, לדוגמה ניתן לפנות לסטודנטים באזורי האוניברסיטאות, זוגות צעירים משפחות בשכונות האיכותיות שנמצאות במרכז העיר שרוצים להיות קרובים למרכז התעסוקה של אתונה ומחפשים שכירות לטווח ארוך של לפחות שנתיים שלוש.

באתונה יש הכל מרכזי בילוי תוססים, חופי ים זהובים, מוזאונים עשירי ידע על המיתולוגיה היוונית, מקומות תעסוקה ואוניברסטאות בזכות הנתונים המדהימים של העיר הביקוש לגור בה הוא מאוד גבוה.

אם אתם עדיין שואלים את עצמכם האם כדאי להשקיע באתונה או למה לקנות דירה באתונה, התשובות ללמה (כן!) לפניכם:

למה להשקיע באתונה?

תיירות

באתונה מבקרים כ-9 מיליון תיירים בשנה והיא נחשבת לאחת הערים המתויירות באירופה.

אתונה מובליה בעליית מחירי הנדל"ן

מאז 2016 מחירי הנדל"ן עולים בעיר בהדרגה וכיום אתונה מובילה בעליית מחירים ביון על פי מחקרים של הבנק המרכזי.

תחבורה ציבורית ענפה ומגוונת

אתונה מפותחת מאוד בתחבורה ציבורית ישנם 4 קווי מטרו ברחבי העיר וקו חדש שנבנה ברגעים אלו בנוסף ישנה רכבת קלה מרכז אתונה ועד חופי הים וכל מערכת התחבורה הזו משולבת עם אוטובוסים חשמליים

ריכוז גבוה של מוסדות לימוד ואוניברסיטאות

באתונה יש מכללות ואוניברסיטאות מהמובילות באירופה, סטודנטים מגיעים ללמוד בעיר מרחבי יוון, בסמוך למוסדות הלימוד ישנו ביקוש גבוה מאוד להשכרה.

פניה למגוון קהלי יעד רחבים

ניתן לפנות לסטודנטים באזורי האוניברסיטאות ,זוגות צעירים משפחות בשכונות האיכותיות שנמצאות במרכז העיר שרוצים להיות קרובים למרכז התעסוקה של אתונה ומחפשים שכירות לטווח ארוך

אתונה היא עיר הבירה של יוון

מעבר להיותה מרכזה השלטוני של יוון, מהווה אתונה רבתי את מרכזה הכלכלי, הפיננסי, התעשייתי והתרבותי של המדינה.היא מונה כ- 5 מיליון תושבים שמהווים 40% מתושבי יוון 

או

השאירו פרטיכם וניצור אתכם קשר בהקדם האפשרי

לקוחות מספרים על השקעות נדל"ן ביוון עם נדל"ן אחד על אחד

דילוג לתוכן