יד ביד אחד על אחד בונים לכם יציבות פיננסית וביטחון כלכלי בהווה ובעתיד באמצעות השקעות נדל"ן

שכונות אתונה

אחד הפרמטרים החשובים בנדל"ן בקניית נכס הוא מיקום הנכס .

קירבה של הנכס למוקדי עניין כגון תחנות מטרו ,אוניברסיטאות ,ומוקדי עניין(בתי חולים ,תעשייה פארקים וכו ) מגבירים את הביקוש לדיור ומעלים את ערך הנכס.

אז כדי להכיר ולחקור את אתונה יותר לעומק צירפנו לכם לכאן לינק למפת אתונה כדי שתוכלו ללמוד אפיון של כל שכונה ואיזה מוקד מרכזי בקרבתה.

שימו לב כל שכונה צבועה בצבע שונה וקליק על צבע מסוים ייתן לכם את כל המידע הרלוונטי לגבי אותה שכונה כגון מאפייני האוכלוסיה, מצב סוציו אקונומי שלה מוקדיים מרכזיים תחבורה ציבורית מטרו וכל מה שחשוב לדעת על שכונות להשקעה באתונה.

אז אתם כאן כי אתם מתעניינים ברכישת דירה ביוון? מזל טוב. 

אנחנו כאן כדי לדבר מעט על מה שחשוב לדעת לפני רכישת דירה. נפרט מעט על מאפייני השכונות באתונה, על מה כדאי לשים דגש בעבודת המחקר שלכם לפני שאתם מתמקדים בשכונה להשקעה באתונה בפרט וביוון בכלל, נדבר על חשיבותן של תוכניות פיתוח עתידיות ועל רמת הפיתוח הסביבתית של האזור המבוקש. 

לפני כן, נדבר מעט על הצרכים שלכם. קודם כל אתם.

ישנם גורמים רבים שיש לקחת בחשבון בעת בחירת דירה, כגון מיקום, מחיר, עיצוב, מתקנים בקרבת מקום וכדומה. אלה משפיעים השפעה ישירה על האנשים שאיתם תבואו במגע על מנת להשכיר להם את הנכס היקר שלכם. 

בסופו של דבר, הדירה שאתם קונים היא לא רק מקום מגורים, היא גם השקעה. יש לה פוטנציאל להעניק תשואה טובה לכסף שלכם אם תחליטו למכור אותה בעתיד ולכן השאלה הראשונה שנרצה לשאול אתכם היא: מה אתם מחפשים?

האם אתם מעדיפים דירה שנמצאת באזור סטודנטיאלי, משפחתי, יוקרתי או עממי? האם קהל היעד שלכם הוא משפחות, זוגות או יחידים? האם אתם מחפשים דירה לטווח של שנים או שבכוונתכם למכור אותה לאחר שערכה יעלה? אילו שיקולים שעליכם לקחת בחשבון.

איך אנחנו מורידים את זה לקונקרטי? 

תוכניות בנייה עתידיות, כגון רכבת שתעבור בשכונות מסוימות בעוד מספר שנים, מעלות את מחיר הנכס שלכם בעתיד ולכן רכישת דירה באזור בו תוכניות המתאר של הרכבת מעידות כי הרכבת תעבור שם בעוד מספר שנים, עשויה לאפשר לכם לרכוש דירה להשקעה בת מספר שנים, כך, אתם קונים את הדירה במחיר נמוך ומוכרים אותה לאחר שהסתיימו עבודות בניית הרכבת וערכה עלה. 

מצב הבית שלכם 

זוגות, משפחות ויחידים משתמשים ברכוש שלכם בצורה שונה. משפחות, למשל, בעלות ילדים ואולי גם חיות מחמד, מבטיחות יציבות יחסית והישארות בדירה שלכם למשך זמן רב, מבלי שתצטרכו לחפש שוכרים חלופיים בתדירות גבוהה, מצד שני היא עשויה להביא איתה בלאי גבוה יותר, וגם דורשת מכם תקציב גבוה יותר לרכישת הדירה, בשל גודלה.

סטודנטים או לא סטודנטים

רכישת דירה בקרבת האוניברסיטה היא שיקול נוסף שיש לקחת. האם אתם מעדיפים את אוכלוסיית הסטודנטים? כדי לענות על שאלה זו חשבו עם עצמכם: כיצד אוכלוסיית הסטודנטים משתלבת עם הצרכים שלי? אוכלוסייה זו עשויה לספק לכם יציבות כלכלית יחסית כיוון שסטודנטים לומדים במשך מספר שנים, מצד שני, מדובר על שוכרים צעירים לרוב. ולכן, השאלה היא האם אתם מחפשים ביטחון מוחלט או חלקי. 

אז איך מחליטים על שכונות להשקעה באתונה בפועל?

כדי להקל עליכם את ההחלטה הכנו עבורכם מפה. מפה זו מחלקת את אתונה לפי שכונות וקהל היעד, היא מציגה בפניכם את השכונות בהם עוברת הרכבת בעתיד, והיכן היא עוברת היום. תוכלו גם להתאים את הדירה לצרכיכם לפי מיקומם של אוניברסיטאות ובתי ספר, להבין היכן ממוקמות המשפחות, הסטודנטים ושוכרים יחידים.

רוצים לקבל גישה למפה שלנו

או

השאירו פרטיכם וניצור אתכם קשר בהקדם האפשרי

לקוחות מספרים על השקעות נדל"ן ביוון עם נדל"ן אחד על אחד

דילוג לתוכן