יד ביד אחד על אחד בונים לכם יציבות פיננסית וביטחון כלכלי בהווה ובעתיד באמצעות השקעות נדל"ן

השקעות נדל"ן באתונה

השקעות נדל"ן באתונה
שתפו בפייסבוק
 
 
 
 

ישראלים רבים שמעוניינים להשקיע את כספם בעסקי הנדל"ן, בוחרים להשקיע באתונה.

הבחירה של השקעות נדל"ן באתונה מובנת מאוד לאחר שבוחנים את מצב הנדל"ן בארץ לעומת מצב הנדל"ן באתונה. בישראל המחירים גבוהים מאוד, המס גבוה והתשואה נמוכה – גורמים אלו ואחרים יוצרים מצב שבו ישראלים רבים מחפשים אלטרנטיבות אחרות להשקעה בנדל"ן בכלל ובפרט השקעות באתונה. 

אתונה בעצמה מושכת ביותר. ההיסטוריה והמורשת, המבנים העתיקים, התרבות, הים והאווירה הרגועה – כל אלו מהווים חלק בלתי נפרד ממוקדי המשיכה אליה, ואכן, ניתן לראות שהישראלים נוהרים אל יוון בהמוניהם.

מעבר לזאת,להשקיע באתונה יש יתרונות נוספים שהופכים את ההשקעה בה לכדאית: אתונה קרובה מאוד לישראל ותוך טיסה של פחות משעתיים ניתן להגיע אליה, הדבר מקל מאוד על המשקיעים.

כמו כן – (וזוהי סיבה מרכזית שגורמת להשקעות באתונה להיות כדאיות) יוון עברה משבר כלכלי ונמצאת במגמת התאוששות. כתוצאה מהמשבר ירדו מחירי הנכסים בצורה ניכרת, כך שניתן לרכוש נכסים במחירים משתלמים ביותר. 

נוסף על כך, יכולים המשקיעים בנדל"ן באתונה ליהנות מתשואה גבוהה ביותר, שכן כמות התיירים שמבקרים את אתונה עלתה מאוד. 

תשואה ומיסוי של השקעות נדל"ן באתונה

עבור נכס באתונה ניתן להרוויח תשואה ברוטו של כמעט 7%. בישראל לעומת זאת, ניתן להרוויח תשואה שנעה בין 3%- 6%.

אם לא די בכל היתרונות שהוזכרו, ניתן לראות ששיטת המיסוי באתונה מיטיבה מאוד עם המשקיעים.

ממשלת יוון רוצה לעודד את המשקיעים הזרים להשקיע במדינה ועל כן מציעה תנאים נוחים ביותר. מס הרכישה ביוון הינו 3%, כאשר הרוכש פטור מתשלום מס שבח. כמו כן, נחתם בין ישראל ויוון הסכם שמונע תשלום מס כפול.

להשקיע באתונה

ביקוש גבוה לנכסים עבור השקעות באתונה – תיירים ואוכלוסייה מקומית

משקיעים שמעוניינים להשכיר את הנכס שברשותם לתיירים או לאוכלוסייה המקומית נהנים מביקוש גבוהה לנכסים, כך שהסיכוי לכך שהנכס יישאר ריק לאורך תקופה נמוך ביותר. 

יחד עם זאת, חשוב לבחור את הנכס בצורה נכונה, כך שהוא יענה על הצרכים של המשקיע ובין היתר יהיה בתקציב שהוא יכול להשקיע, יספק תשואה נאה ויימצא באזור איכותי.

מכיוון שרוב המשקיעים אינם בקיאים בתחום הנדל"ן באתונה, רצוי עבורם לפנות אל חברה שמתמחה בתחום. 

השקעות נדל״ן באתונה: ניהול נכון של תהליך השקעה באתונה

אם אתם מעוניינים להשקיע  בנדל"ן באתונה, תוכלו לפנות אל החברה שלנו – נדל"ן אחד על אחד ולקבל ייעוץ מקצועי וליווי לאורך כל תהליך הרכישה. היועצים המקצועיים והמנוסים שלנו מתמחים בניהול התהליך, מספקים ייעוץ מקצועי ומדריכים את המשקיעים, כך שכל התהליך ברור ופשוט – להשקיע באתונה מעולם לא היה קל יותר. 

בין מגוון הפרויקטים שלנו נוכל לציין את פרויקט שכונת זוגרפו, שכונה שנמצאת בגבול המזרחי של אתונה.

שכונת זוגרפו אהובה מאוד על סטודנטים שמגיעים ללמוד באוניברסיטת אתונה וכן באוניברסיטה לפיזיקה (סטודנטים רבים מהאיחוד האירופי מחליטים ללמוד באוניברסיטאות ולממש את הזכאות שלהם ללמוד תואר ראשון ללא עלות). 

יש לציין ששכונת זוגרפו נגישה מאוד לאזור המרכז תודות לקווי התחבורה השונים. כמו כן, ישנה תכנית לבניין קו מטרו חדש בשכונה. 

אתם מוזמנים לפנות אלינו, נדל"ן אחד על אחד, לשאול כל שאלה ולקבל מענה מלא אם תרצו להשקיע באתונה. 

תוכלו ליצור קשר דרך הטלפון, המייל, למצוא אותנו בפייסבוק ולשלוח לנו הודעה בעמוד העסקי, להגיע אלינו – אל הכתובת: פנחס ספיר 8, נס ציונה או למלא את הפרטים שלכם בטופס ההתקשרות ונחזור אליכם בהקדם.

Picture of נדל"ן אחד על אחד

נדל"ן אחד על אחד

נדל"ן אחד על אחד הוקמה על בסיס ניסיון אישי מעל 8 שנים התמחות בתחום הנדל"ן, עשרות השקעות פרטיות ושותפויות בעולם הנדל"ן. "ליצור יציבות פיננסית וביטחון כלכלי בהווה ובעתיד באמצעות השקעות נדל"ן חכמות"

השאירו פרטים ונציג מטעמנו ישמח לחזור אליכם עם פרטים נוספים:

לקוחות מספרים על השקעות נדל"ן ביוון עם נדל"ן אחד על אחד

דילוג לתוכן