יד ביד אחד על אחד בונים לכם יציבות פיננסית וביטחון כלכלי בהווה ובעתיד באמצעות השקעות נדל"ן

עד כמה מורכב לרכוש נכסים ביוון?

שתפו בפייסבוק
 
 
 
 

העולם מקום קטן, ואין עוד דבר שממחיש זאת יותר מאשר היכולת שלכם להשקיע מחוץ לישראל! השקעות מחוץ לישראל אינן דבר חדש. עם זאת, השחקנית החדשה בעולם ההשקעות היא יוון, עד שלפני כמה שנים שמה לא עלה כלל כאפשרות. אז למה להשקיע ביוון?

כישראלים, בתוך פחות משעתיים תוכלו להיות ביוון. המשמעות? השקעה עם יתרון גיאוגרפי! כשמדברים על השקעה ביוון, מדברים על סוגים שונים של נכסים המוצעים במחירים שונים. השאלה שמתעניינים רבים שואלים את עצמם, היא עד כמה מורכב לרכוש נכסים ביוון ולהשקיע בהם. התשובה? תפתיע גם אתכם.

"השקעה ביוון? אין לי זמן לחפש נכסים בעצמי"

השקעה מוצלחת תהיה השקעה שעומדת בציפיות שלכם, ואף יותר. נכסים ביוון המוצעים לכם להשקעה, מאפשרים גם לכם להשקיע סכומים צנועים, וליהנות מתשואות נאות. המחסום של המון ישראלים בדרך להשקעה היוונית שלהם, הוא העובדה כי מדובר על נדל"ן בחו"ל.

מהם האתגרים מהם חוששים המתעניינים בהשקעה ביוון?

 • ההגעה ליעד ההשקעה – רק באמצעות טיסה
 • בהתאם, מורכב יותר לבחון נכסים
 • קשה לאתר שוכרים וצריך לשהות ממושכות ביוון
 • מגבלת שפה שתקשה על חתימת הסכמים
 • "הנכס שם, אני פה"

אם גם אתם מוצאים עצמכם מתעניינים אודות נכסים ביוון, אך עדיין חוששים מכל האתגרים הצפויים, דעו כי אתם בכיוון הנכון! העובדה כי אתם שואלים את עצמכם את השאלות האלו, מעידה על כך שאתם מכווני מטרה: להצליח עם ההשקעה שלכם. 

איתנו, אתם לא צריכים להעסיק את עצמכם בשאלות שכאלו – יש לנו את כל התשובות! אנו מלווים אתכם בכל שלב בדרך להשקעה שלכם – מרגע חיפוש הנכסים הרלוונטים ועד לחתימת ההסכמים עם השוכרים שלכם.

עד כמה מורכב לרכוש נכסים ביוון?

השקעה בהתאמה אישית עם נכסים ביוון!

אנו מציעים שלושה מסלולי השקעה שונים, כך שתוכלו אתם לבחור איך, היכן וכמה אתם רוצים להשקיע. אנו מאמינים בליווי אישי ומקצועי, תוך שקיפות מלאה בכל שלב בדרך. כשאתם בוחרים להשקיע ביוון, אינכם צריכים לטוס לאתונה, לחפש נכסים ברחובות, להתקשר לסוכני נדל"ן ולהמתין שיחזרו אליכם עם תשובות. אנחנו התיווך שלכם בין כל הגורמים הרלוונטים, תוך שכל מה שאתם צריכים הוא פשוט לבחור את נכס ההשקעה המתאים לכם ביותר.

תהליך העבודה שלנו כולל בין היתר:

 • הגדרת תקציב להשקעה האידיאלית בעבורכם
 • סימולציה המדמה את ההכנסות הצפויות מההשקעה
 • הגדרת לוחות זמנים – תאריך התחלתי ותאריך סיום
 • נמליץ לכם על נכסים רלוונטים שיכולים להתאים לכם
 • נצא יחס לסייר בין נכסים שונים שעונים על הצרכים שלכם

הון עצמי גבוהה או משקיעים עשירים בלבד? לא במקרה הזה

אולי היתרון הבולט ביותר של השקעה ביוון עבור המשקיע הישראלי, הוא המחירים הנוחים להשקעה. לא צריך להוסיף באמת מילה על יוקר המחייה בישראל, ועל מחירי הנדל"ן שרק ממשיכים לטפס. אלו מכם שרוצים להשקיע, להרוויח וליהנות מהידיעה כי יש להם "ארבעה קירות", יכולים במרחק של פחות משעתיים טיסה להגשים את חלום הנדל"ן שלהם!

עד כמה מורכב לרכוש נכסים ביוון?

מסלולי ההשקעה ביוון מגוונים, כך שאתם יכולים בהתאם לתקציב העומד לרשותכם לבחור בנכס המתאים לכם ביותר:

 • השקעה של בין 200,000-300,000 שקלים
 • השקעה של 300,000-400,000 שקלים
 • השקעה בתקציב של 400,000 שקלים ומעלה

מעוניינים לעשות את הצעד הראשון בדרך להשקעה מניבה ונוחה? אנחנו זמינים לכם לכל שאלה!

נדל"ן אחד על אחד

נדל"ן אחד על אחד

נדל"ן אחד על אחד הוקמה על בסיס ניסיון אישי מעל 8 שנים התמחות בתחום הנדל"ן, עשרות השקעות פרטיות ושותפויות בעולם הנדל"ן. "ליצור יציבות פיננסית וביטחון כלכלי בהווה ובעתיד באמצעות השקעות נדל"ן חכמות"

השאירו פרטים ונציג מטעמנו ישמח לחזור אליכם עם פרטים נוספים:

לקוחות מספרים על השקעות נדל"ן ביוון עם נדל"ן אחד על אחד

דילוג לתוכן