יד ביד אחד על אחד בונים לכם יציבות פיננסית וביטחון כלכלי בהווה ובעתיד באמצעות השקעות נדל"ן

מהי תשואה גבוהה בנדל"ן?

שתפו בפייסבוק
 
 
 
 

אם אתם מתעניינים בעולם הנדל"ן, וודאי יצא לכם לשמוע את המושג "תשואה". תשואה היא בעצם נתון שמאפשר לנו לדעת פחות או יותר תוך כמה שנים יהיה ניתן להחזיר השקעות בנכסים. כמו כן, מסייע החישוב לקבל מושג על מידת הסיכון של המשקיע בעת ביצוע הרכישה.

איך מחשבים את התשואה? ומהי "תשואה טובה" בישראל?

כדי לדעת מהי התשואה, יש לחשב את ההכנסה השנתית ולחלק את הסכום שהתקבל לסכום ההשקעה בנכס, בצורה זו ניתן לדעת מה תהיה התשואה (התוצאה של החישוב באחוזים). 

כשבוחנים את התשואה שניתן להרוויח על נכס בישראל, נראה שניתן לקבל תשואה גבוהה יותר על דירות קטנות. תשואה טובה על דירה קטנה תעמוד על 3.5% לשנה (בערך). 

לפני מספר שנים, בזמן שבו המחירים היו נמוכים יותר מאשר היום, היו המשקיעים יכולים לקבל תשואה שנעה בין 4.5%-5% לשנה. בשל עליית מחירי הדיור, התשואה בישראל ירדה וכאשר מדובר על נכסי יוקרה למשל, עשויה התשואה להיות נמוכה ביותר ולעמוד על 1.5% בשנה.

ומה קורה ביוון?

בניגוד למצב הנדל"ן בישראל, שהוא כמובן אינו מלהיב, ניתן למצוא נכסים משתלמים יותר במדינות אחרות, וביניהן יוון. מכיוון שהמדינה מושכת מטיילים רבים, היא הפכה ליעד אטרקטיבי עבור המשקיעים בנדל"ן. בניגוד לישראל, יכולה השקעה בנכס שנועד לצורך מגורים, להניב תשואה של 7% ואף להגיע ל-10%. כאשר משווים בין התשואה שניתן להרוויח על נכסים בישראל ובין התשואה שניתן להרוויח על נכסים ביוון, ניתן לראות שמדובר על הבדל משמעותי ביותר.

כיצד ניתן להגדיל את התשואה?

כדי לבצע עסקה משתלמת יש לרכוש נכס שנמצא באזור שבו ניתן למצוא נכסים במחירים נמוכים ביחס למקומות אחרים ולוודא שמחירי הנכסים שבאזור בו הנכס נרכש צפויים לעלות. בנוסף לכך, יש לבצע פעולות השבחה. 

פעולות ההשבחה יכולות לעלות את הערך של הנכס בצורה משמעותית, כאשר השבחת הנכס צריכה להתאים למצבו בעת הרכישה. במידה שמדובר על נכס ישן, יהיה צורך בשיפוץ של החללים המשותפים. חללים אלו יכולים להיות למשל: הכניסה לדירה וחדר המדרגות, כמובן שלא תמיד ניתן לשפץ חללים משותפים, שכן יש צורך בהסכמה של כל הדיירים של הבניין. יחד עם זאת, לפעמים ניתן לרתום את הוועד. 

כמו כן, רצוי להשביח את הנכס שנרכש. החלפה של ריצוף ומטבח למשל, שיכולה להסתכם בסכום נמוך יחסית, עשויה להעלות את ערכו של הנכס בצורה ניכרת. גם פעולות קטנות כמו למשל: צביעת קירות או התקנה של פרקט באחד החדרים, יכולות להוביל לעלייה בערכו של הנכס.

אם אתם מעוניינים לבצע רכישה משתלמת ביוון, בה התשואה גבוהה ביותר בהשוואה לישראל, אתם מוזמנים ליצור קשר עם החברה שלנו – "נדל"ן אחד על אחד".

ניסיוננו הרב והליווי המקצועי והמסור שלנו, יסייעו לכם לבצע עסקה טובה שתניב תשואה גבוהה. אנו מלווים את לקוחותינו לכל אורך הדרך ומעניקים לכל לקוח יחס אישי.

אתם מוזמנים ליצור אתנו קשר בדרך שנוחה לכם: תוכלו ליצור קשר דרך המייל, הטלפון, על ידי שליחת הודעה בפייסבוק או על ידי מילוי הפרטים שלכם ונחזור אליכם בהקדם. כמו כן, תוכלו להגיע אל משרדנו שנמצא בכתובת: פנחס ספיר 8, נס ציונה.

נדל"ן אחד על אחד

נדל"ן אחד על אחד

נדל"ן אחד על אחד הוקמה על בסיס ניסיון אישי מעל 8 שנים התמחות בתחום הנדל"ן, עשרות השקעות פרטיות ושותפויות בעולם הנדל"ן. "ליצור יציבות פיננסית וביטחון כלכלי בהווה ובעתיד באמצעות השקעות נדל"ן חכמות"

השאירו פרטים ונציג מטעמנו ישמח לחזור אליכם עם פרטים נוספים:

לקוחות מספרים על השקעות נדל"ן ביוון עם נדל"ן אחד על אחד

דילוג לתוכן