יד ביד אחד על אחד בונים לכם יציבות פיננסית וביטחון כלכלי בהווה ובעתיד באמצעות השקעות נדל"ן

מיסוי נדלן ביוון – מה חשוב לדעת?

מיסוי נדלן ביוון
שתפו בפייסבוק
 
 
 
 

בשנים האחרונות ניתן לשמוע יותר ויותר על ישראלים, שבחרו להשקיע בנדל"ן ביוון. מדובר על תופעה שרק הולכת ומתרחבת, בעקבות מחירי הדירות בארץ, שרק הולכים ועולים עם הזמן. יוון נחשבת לחלופה המושלמת, בזכות הקרבה לישראל, המיסוי הנמוך ומחירי הדירות האטרקטיביים, המהווים את התמריץ המושלם, עבור כל מי שמעוניין לרכוש נכס במיקום מעולה במחיר משתלם.

היתרונות של מיסוי נדלן ביוון

לעומת המיסים הגבוהים הקיימים בארץ, יוון מעודדת השקעה בתחום הנדל"ן. מדובר על מס רכישה נמוך במיוחד, העומד על 3% בלבד. כמו כן, חשוב לציין כי ישנו פטור ממס שבח מלא בעת המכירה של הנכס. כל מי שיבחר להשקיע בדירה או בית ביוון, יוכל ליהנות מהכנסות השכירות ישירות לחשבון הבנק שלו, ללא שום גורמים מתווכים. יש לזכור כי יוון הינה מדינה דמוקרטית, השייכת לאיחוד האירופי, לכן מדובר ללא ספק על מדינה שתוכלו להרגיש בה ביטחון ולא לחשוש מהלאמת נכסים. רישום הבעלות על הנכס נעשה על שמו של המשקיע והתשואה הממוצעת מהשכירות נעה בין 8% ל- 10%. כדאי להדגיש כי אמנת המס בין ישראל ליוון נחתמה כבר לפני שני עשורים, במטרה למנוע גבייה של מס כפול מהמשקיעים. נכון להיום, כל משקיע פרטי מחויב בתשלום מס על הרווחים שלו ביוון בלבד, כמו כן, אמנת המס מאפשרת ליהנות מהטבות נוספות, כגון ביטול התשלום על הארנונה ומס השבח. הדבר מוביל לחיסכון משמעותי בעלויות השוטפות, לצד תשואה מרשימה משכר הדירה החודשי.

מיסוי נדלן ביוון – כל החידושים האחרונים

לפני כשנתיים ממשלת יוון הודיעה על שינויים משמעותיים במדיניות המיסוי שלה, במטרה לעודד השקעות זרות. הממשלה החליטה על שיעור מס חברות מופחת, העומד על 24% בלבד, כמו כן, שיעור ניכוי המס ירד ל- 5% בלבד. מעבר לכך, שיעור מס הרכישה על נכס עומד היום על 3% בלבד, דבר המהווה יתרון אדיר עבור משקיעי הנדל"ן. בנוסף, יש לדעת כי אין צורך בתשלום מע"מ על מכירת נכס, אך קיים תשלום מע"מ עבור עבודות שיפוץ הנכס. לכן יש צורך להיערך לכך מראש ולתכנן נכון את התקציב שלכם. כמו כן, יש צורך לשלם מס עירוני שנתי, העומד על 0.025% – 0.035% משווי הנכס. כדאי לדעת כי יש לשלם מס הכנסה מדורג על ההכנסה משכירות הנכס, ללא ניכוי של הוצאות או פחת.

אנו בחברת נדל"ן אחד על אחד נשמח לסייע ולייעץ לכן לגבי מיסוי נדלן ביוון. אנו מחזיקים בוותק וניסיון של מעל לעשור בתחום ונשמח לחלוק איתכם את הידע והניסיון הרב שצברנו. אנו מקפידים על יחס אישי וליווי צמוד לכל אורך התהליך, על מנת לסייע לכם לפשט את כל ההליך הבירוקרטי ולהבטיח לכם את הנכס האידיאלי ביותר לצרכים ולתקציב שלכם. לקבלת ייעוץ מקצועי ומידע נוסף, צרו קשר!

Picture of נדל"ן אחד על אחד

נדל"ן אחד על אחד

נדל"ן אחד על אחד הוקמה על בסיס ניסיון אישי מעל 8 שנים התמחות בתחום הנדל"ן, עשרות השקעות פרטיות ושותפויות בעולם הנדל"ן. "ליצור יציבות פיננסית וביטחון כלכלי בהווה ובעתיד באמצעות השקעות נדל"ן חכמות"

השאירו פרטים ונציג מטעמנו ישמח לחזור אליכם עם פרטים נוספים:

לקוחות מספרים על השקעות נדל"ן ביוון עם נדל"ן אחד על אחד

דילוג לתוכן