יד ביד אחד על אחד בונים לכם יציבות פיננסית וביטחון כלכלי בהווה ובעתיד באמצעות השקעות נדל"ן

ניהול נכסים ביוון – להשקיע בראש שקט

ניהול נכסים ביוון – להשקיע בראש שקט
שתפו בפייסבוק
 
 
 
 

אחרי בדיקות מעמיקות שביצעתם, אתם מבינים כי כל מה שסיפרו לכם – נכון: יוון היא אכן יעד אטרקטיבי להשקעת נדל"ן מניבה. ובכל זאת, יש דבר אחד שמקשה עליכם להשקיע את כספכם בשכנתה האהובה של ישראל – המרחק. ביניכם ובין נכס ההשקעה שלכם מפריד נמל תעופה וטיסה בת פחות משעתיים. וכך, אתם שואלים את עצמכם (ובצדק) מה תעשו כשיסתיים חוזה השכירות עם השוכר, איך תפעלו אם שכר הדירה לא יעבור אליכם בזמן ואיך תתחזקו את הנכס כשאתם כאן והוא שם?

אנחנו שמחים להציג בפניכם את שירות ניהול נכסים ביוון! אנחנו מתמחים לא רק בהשקעות, אלא גם בניהול הנכס בו השקעתם. אנחנו מייצגים אתכם ביוון אל מול השוכרים, ודואגים להתנהלות השוטפת מולם. 

"ניהול הנכס שלי ביוון? אני לא בטוח שאני מבין למה אני צריך את זה"

ניהול הנכס ותחזוקתו השוטפת יכולים להתבצע ב-2 דרכים שונות:

  • בעל הנכס בעצמו מנהל את הנכס
  • ניהול חיצוני-מקומי לנכס

מהי שיטת הניהול הנוחה והמומלצת ביותר? אין באמת שאלה. כל עוד תנהלו את הנכס בעצמכם, הרי שיהיה עליכם לטוס ליוון כמה פעמים בשנה (השקעה בזמן ובכסף), להתנהל באופן ישיר אל מול השוכרים, לחפש שוכרים חדשים כשמסתיים חוזה השכירות וגם להתעסק בכל נושא הגבייה.

עם חברה שדואגת לניהול הנכס, אתם צריכים לדאוג לדבר אחד בלבד: כלום! ניהול הנכס כולל את השירותים הבאים:

  • פרסום הנכס לטובת מציאת שוכרים
  • הצגת הנכס למתעניינים
  • חתימה על הסכמי השכירות
  • מענה לשוכרים וטיפול בנכס
  • תחזוקה שוטפת לנכס 
  • נקיטת הליכים משפטיים במקרים בהם השוכר לא משלם את דמי השכירות ועוד…

ניהול נכסים ביוון

"אם אני מבין נכון, השוכר מתנהל רק מולכם?"

נכון מאד. אם התנסיתם בהשקעות נדל"ן בישראל, לבטח גם אתם יודעים כי מערכת יחסים עם שוכרים יכולה להיות מאד אינטנסיבית. במילים אחרות? השקעה בנכס היא לפעמים ג'וב בפני עצמו הדורש מכם זמינות גבוהה. אנחנו חוסכים מכם כל התעסקות, לרבות ההתנהלות אל מול השוכרים. כל בקשה או שאלה המופנית מהם, עוברת דרכנו ואנחנו דואגים למענה. 

ניהול נכסים ביוון בתקופת הקורונה

משבר הקורונה הוכיח לבעלי נכסים עד כמה שירות ניהול נכסים ביוון חיוני. כידוע, מאז התפרצות הנגיף השמיים נסגרו כמה וכמה פעמים – גם בישראל וגם ביוון, כך שבעלי נכסים לא היו יכולים לטוס אל יעד ההשקעה שלהם. נכסים שחוזה השכירות בהם הסתיים בפרק זמן זה ושאינם נוהלו על ידי חברת ניהול, נותרו ריקים – ללא דיירים וללא הכנסה לבעלים. 

עם שירות של ניהול נכסים ביוון, אתם לא צריכים לדאוג לרגע! יש מי שמנהל עבורכם את הנכס, מפרסם אותו באתרים נבחרים, מראה אותו למתעניינים ודואג לתחזוקה שלו. גם כשמוכרז סגר כללי בישראל או ביוון, כשהשמיים סגורים ואין טיסות, הנכס שלכם מנוהל. 

עוד באותו נושא – האם כדאי להשקיע ביוון?

Picture of נדל"ן אחד על אחד

נדל"ן אחד על אחד

נדל"ן אחד על אחד הוקמה על בסיס ניסיון אישי מעל 8 שנים התמחות בתחום הנדל"ן, עשרות השקעות פרטיות ושותפויות בעולם הנדל"ן. "ליצור יציבות פיננסית וביטחון כלכלי בהווה ובעתיד באמצעות השקעות נדל"ן חכמות"

השאירו פרטים ונציג מטעמנו ישמח לחזור אליכם עם פרטים נוספים:

לקוחות מספרים על השקעות נדל"ן ביוון עם נדל"ן אחד על אחד

דילוג לתוכן