יד ביד אחד על אחד בונים לכם יציבות פיננסית וביטחון כלכלי בהווה ובעתיד באמצעות השקעות נדל"ן

השמיים סגורים? האפשרויות תמיד פתוחות! על השקעות נדל"ן בחו"ל בקורונה

שתפו בפייסבוק
 
 
 
 

בזמן שישראל חוגגת את היציאה מהסגר והחזרה לחיים, בחו"ל המצב קצת אחר. אירופה נכנסת ויוצאת מסגרים חדשות לבקרים, שיעורי המתחסנים אינו גבוה כמו בישראל וחוסר הוודאות מתעלה על הוודאות. למרות הכל, אלו מכם שהתעניינו לגבי אפשרות השקעות נדל"ן בחו"ל לפני התפרצות הנגיף, יכולים להמשיך כרגיל בתוכנית המקורית. 

רבים סבורים כי השקעת נדל"ן מחוץ לישראל, מותנית בנוכחות פיסית של המשקיע ביעד ההשקעה. האמנם? אם אתם מחפשים יעד השקעה אטרקטיבי – עם תחזיות מחמיאות ותשואה נאה, כל מה שאתם צריכים לעשות הוא להרים את מבטכם אל עבר השכנה שלנו – יוון. לא נשאיר אתכם במתח, וכבר נציין כי אינכם צריכים לעבור בנתב"ג בכדי להשקיע כחול-לבן – ביוון. אז איך זה הולך לעבוד?

משקיעים ביוון מישראל – השקעות נדל"ן בחו"ל

אנחנו ב"נדל"ן אחד על אחד", שמחים להנגיש לכם את אפשרות ההשקעה עד לסלון ביתכם! ומה זה אומר? שאינכם צריכים בהכרח לטוס ליוון בכדי להשקיע בה. אנו מציעים מספר מסלולי השקעה, כאשר כל מסלול מאופיין בהשקעה כספית שונה ומציע אזורי השקעה שונים. בכדי שנוכל להמליץ לכם על מסלול ספציפי, נבקש ללמוד ולהכיר אתכם – מהן הציפיות שלכם, האם ישנו אזור ספציפי ביוון שתרצו להשקיע בו, האם יש לכם "פרופיל דייר" מועדף ובעיקר – כמה תרצו להשקיע. 

אז אם אתם יושבים בסלון ביתכם והנכס ביוון – איך תוכלו להתרשם ממנו? באמצעות סיור וירטואלי! בהתאם לפרופיל המשקיע שלכם, נציע לכם מספר נכסים רלוונטיים (בגודל, אזור ותקציב שציינתם בפנינו). על מנת שתוכלו "להרגיש" את הנכס בצורה המוחשית ביותר, נציג בפניכם שני סרטונים: האחד הוא של הנכס עצמו, ואילו השני של השכונה העוטפת את הנכס. 

חשוב לציין: נכון לכתיבת שורות אלו, ישראלים מחוסנים או כאלו המציגים בדיקה שלילית, יכולים להיכנס ליוון.  ולכן, במידה ואתם מעוניינים להתרשם מנכסי השקעה מקרוב, זו אופציה קיימת על השולחן. אנו בקשר ישיר עם הצוות המקומי שלנו ביוון, כך שאנו מעודכנים באשר להגבלות וההנחיות המקומיות. במידה ואתם אכן מעוניינים לטוס לטובת בחינת נכסים במסגרת השקעות נדל"ן בחו"ל, נשמח להמליץ לכם על הטיימינג המתאים.

השמיים סגורים האפשרויות תמיד פתוחות- על השקעות נדלן בחול בקורונה

"כמה כסף אצטרך להשקיע בכדי לרכוש נכס ביוון?"

קיימים מסלולי השקעה בתקציבים שונים אך ניתן לומר במשפט אחד כי השקעות מתחילות מסכום של 220 אלף שח כולל הכל –  ויש לכם דירה באתונה!

הפער בין המחירים נובע כמובן מאזורי הנכסים, כאשר מסלול ג' לדוגמא מאפשר לכם להשקיע את כספכם בנכסים הממוקמים ב-prime locations. 

משבר הקורונה הוא לא רק משבר בריאותי, אלא גם חברתי וכלכלי. עם זאת, ענף ההשקעות והנדל"ן – ביוון ובמדינות נוספות, נותר יציב. הביקוש לדירות ע"י מקומיים ביוון נותר גבוה כפי שהיה טרם התפרצות הנגיף, ואם לא די בכך – דירות שהושכרו בדר"כ לתיירים לתקופות קצרות, מוצעות כעת לפרקי זמן ארוכים יותר. אל תשכחו לרגע את שאתם כבר יודעים: הקורונה היא אולי משבר, אך בכל משבר טמונה גם הזדמנות. לפרטים נוספים אודות השקעות נדל"ן בחו"ל והתאמת מסלול השקעה ייחודי לכם ביוון, התקשרו כעת ונצא יחד לדרך משותפת – 051-226-0306

נדל"ן אחד על אחד

נדל"ן אחד על אחד

נדל"ן אחד על אחד הוקמה על בסיס ניסיון אישי מעל 8 שנים התמחות בתחום הנדל"ן, עשרות השקעות פרטיות ושותפויות בעולם הנדל"ן. "ליצור יציבות פיננסית וביטחון כלכלי בהווה ובעתיד באמצעות השקעות נדל"ן חכמות"

השאירו פרטים ונציג מטעמנו ישמח לחזור אליכם עם פרטים נוספים:

לקוחות מספרים על השקעות נדל"ן ביוון עם נדל"ן אחד על אחד

דילוג לתוכן