יד ביד אחד על אחד בונים לכם יציבות פיננסית וביטחון כלכלי בהווה ובעתיד באמצעות השקעות נדל"ן

איך להשקיע כסף ולהרוויח?

Growing plant step with coin money
שתפו בפייסבוק
 
 
 
 

למרות שאיננו מכירים אתכם, אנו מרשים לעצמנו לנחש עליכם כי אתם (כמו עוד רבים אחרים), רוצים לדעת איך להשקיע כסף ולהרוויח. ככל הנראה, לבטח יצא לכם להיחשף לאינספור מודעות פרסומיות שמבטיחות "התעשרות מהירה", "רווחים אדירים באפס מאמץ" ועוד שלל סיסמאות שיווקית ריקות מתוכן. מתנות חינם? אין! השקעות נבונות ואחראיות המניבות תשואה יפה? יש!

בשנים האחרונות ישראלים רבים גילו את קסמן של השקעות הנדל"ן ביוון, המאופיינות בשני דברים שחשובים לכל משקיע: השקעה בעלות נוחה + תשואה נאה. אנחנו ב"נדל"ן אחד על אחד", יודעים מהי "הפורמולה" של איך להשקיע כסף ולהרוויח. ומה אנחנו עושים איתה? חולקים אותה אתכם! 

לרכוש דירה ב-200,000 שקלים? יש כזה דבר!

מה תוכלו לעשות עם מאתיים אלף שקלים בישראל? לגור בדירה נאה בשכירות לתקופה של שנתיים. ומה תוכלו לעשות עם 200,000 שקלים ביוון? לרכוש דירה שתהיה בבעלותכם! כישראלים שעדים ליוקר המחייה ולעליית מחירי הדיור (רק לאחרונה דווח כי ב-2021 המחירים עלו ב-7%!), קשה לתפוש כי בסכומים כאלו ניתן לרכוש דירה במרחק שעה וחצי מישראל. ב"נדל"ן אחד על אחד", אנו מציעים לכם שלושה מסלולי השקעה שונים. המשותף לכולם? מחירי השקעה נוחים ונגישים:

  • רכישת דירה בעלות של 200,000-300,000 שקלים
  • רכישה דירה בעלות של 300,000-400,000 שקלים
  • רכישת דירה בעלות של 400,000 שקל ומעלה
  • המחירים בכל המסלולים כוללים את ההוצאות הנלוות, לרבות שיפוץ הנכס

איך להשקיע כסף ולהרוויח?

טיפ הזהב: השקיעו בדירה אחת, לא בשתיים

המפגש שלנו עם המון משקיעים מתחילים, חשף אותנו לקו המחשבה שמייצג רבים מהם: "אם דירה אחת צפויה להניב לי X, למה שלא ארכוש כבר שתי דירות וארוויח כפול?". בגדול, המחשבה הזו נכונה. עם זאת, כשמדובר על השקעות נדל"ן וכשהמוטיבציה היא להרוויח (וכמה שיותר), זה עובד קצת אחרת. הטיפ שלנו אליכם: גם במידה ויש לכם סכום כסף באמצעותו תוכלו לרכוש שתי דירות ביוון, אנו ממליצים לכם לרכוש דירה אחת ולהשקיע רק בה. מדוע?

השקעה בדירה לא מתחילה ונגמרת בתשלום עליה (לדוגמא: 300,000 שקלים), אלא שהיא מותנית גם בתשלום עבור כל ההוצאות הנלוות. כל עוד תרכשו דירה אחת, הרי שתשלמו על אותן הוצאות פעם אחת בלבד. החלטתם להשקיע בשתי דירות? העלויות יכפילו את עצמן שכן אתם צפויים לשלם פעמיים על תיווך, ליווי של עו"ד וכיוצא בזה. בשורה התחתונה? יותר הוצאות, פחות רווחים. כמו כן, חשוב להדגיש: בעת שאתם משקיעים בדירה אחת בלבד, תוכלו להשקיע בנכס אטרקטיבי יותר – שייהנה מביקוש גבוה יותר, ובעבורו תוכלו לדרוש בדמי שכירות גבוהים יותר. ומה הופך אותו אטרקטיבי? לדוגמא: קומה גבוהה, דירה גדולה, מרפסת שמש, מחסן, חניה וכיוצא בזה. 

"לא עדיף לי כבר לחפש דירה לבד ולעשות הכל עצמאית? כך ארוויח יותר"

הרצון שלכם לחסוך בהוצאות לגיטימי (ואפילו חשוב!), אך עליכם לדעת היכן ראוי וניתן לחסוך והיכן ממש לא. טכנית, אתם יכולים לרכוש כרטיס טיסה ליוון ולהתחיל לחפש דירות באופן עצמאי. עם זאת, יהיה עליכם לחפש נכסים באזורים החמים (אלו הנהנים מביקוש), ללמוד את התרבות והבירוקרטיה המקומית, להסתייע במתרגמים, להרכיב לגמרי לבד את הצוות המקצועי שיתמוך בכם וכיוצא בזה. התוצאה? אולי תצליחו לחסוך, אך לחיסכון הזה יש מחיר אחר: בזבוז אדיר של זמן (וזמן הרי הוא כסף), ומעבר לכך, במידה ולא תקראו נכון את מפת הנדל"ן היוונית, השקעתכם עלולה להסתיים באכזבה. 

אתם – רוצים להשקיע כסף ולהרוויח! אנחנו – יודעים איך עושים את זה. לשיחת ייעוץ או תיאום פגישה, התקשרו עכשיו – 051-226-0306

Picture of נדל"ן אחד על אחד

נדל"ן אחד על אחד

נדל"ן אחד על אחד הוקמה על בסיס ניסיון אישי מעל 8 שנים התמחות בתחום הנדל"ן, עשרות השקעות פרטיות ושותפויות בעולם הנדל"ן. "ליצור יציבות פיננסית וביטחון כלכלי בהווה ובעתיד באמצעות השקעות נדל"ן חכמות"

השאירו פרטים ונציג מטעמנו ישמח לחזור אליכם עם פרטים נוספים:

לקוחות מספרים על השקעות נדל"ן ביוון עם נדל"ן אחד על אחד

דילוג לתוכן