יד ביד אחד על אחד בונים לכם יציבות פיננסית וביטחון כלכלי בהווה ובעתיד באמצעות השקעות נדל"ן

מדוע יוון לא תאבד את הרלוונטיות הנדל"נית שלה?

מדוע יוון לא תאבד את הרלוונטיות הנדל"נית שלה?
שתפו בפייסבוק
 
 
 
 

הידעתם? יש בעולם יותר מ-200 (!) מדינות. יתכן שאתם מבצעים כעת בראשכם "ספירת מלאי" בכמה מדינות ביקרתם, אך לא זו הייתה כוונתנו. למרות המספר המרשים, מעטות המדינות שיכולות להתגאות בהיותן "יעד אטרקטיבי ורלוונטי להשקעת נדל"ן". אחת מהן? השכנה שלנו, זו שאתם אוהבים לעשות אצלה פעם בשנה בטן-גב, להתענג על מטעמיה ולרקוד לצלילי המוסיקה שלה באירועים: יוון.

בשונה מטרנדים נדל"נים מבטיחים שהתגלו בסופו של דבר כפלופ (שעלו למשקיעים בהפסדים), כבר שנים שיוון מצליחה לשמור על יציבות ורלוונטיות. אז מה הופך את יוון אטרקטיבית כל כך ומדוע היא לא תאבד את הרלוונטיות שלה?  

מה הופך את יוון יעד נחשק להשקעות נדל"ן?

אל מדינת האיים מגיעים משקיעי נדל"ן מכל העולם. עם זאת, ברשותכם נעמיק ביתרונות של יוון מנקודת המבט שלכם, המשקיעים הישראלים. כבר שנים שיוון היא לא רק יעד תיירותי, אלא גם יעד השקעה. השמועה על מה שקורה בשוק הנדל"ן היווני הופצה במהירות מפה לאוזן, וכיום הישראלים נוהרים ליוון למטרות השקעה. אז איך ניתן להסביר את ההסתערות על הנכסים? 

  • ראשית, המחיר. אין מהדורת חדשות ישראלית שלא נפתחת בידיעות על יוקר המחייה ועליות המחירים. עצוב לומר זאת, אך נדמה שהדבר הבסיסי ביותר – ארבעה קירות, יישאר בגדר חלום בליבם של ישראלים רבים. האמנם? משקיעים ישראלים שלא הצליחו לקנות דירה בישראל, קנו אותה ביוון. וכמה היא עלתה להם? החל מ-200,00 שקלים בלבד, ניתן לרכוש נכס למטרות השקעה (כן, כולל הוצאות נלוות)! 
  • שנית, התשואה. בכדי שההשקעה אכן תהיה כדאית, התשואה חייבת להיות נאה (הרי בסופו של דבר, אתם רוצים להרוויח). ביוון, לא רק שתוכלו לרכוש נכס במחיר נגיש, אלא גם ליהנות מתשואה ברוטו גבוהה שיכולה להגיע גם ל-10%. 
  • בעוד בישראל חושבים פעמיים אם לקנות נכס או לא (במידה שהאופציה בכלל אפשרית כלכלית), השילוב בין המחיר האטרקטיבי לתשואה הגבוהה ביוון – לא באמת משאיר מקום להתלבטות. 

אפריסטו עד קלימרה: התחילו לעבוד על היוונית שלכם!

בזמן שאתם חושבים להרים ידיים ולוותר על חלום דירה בבעלותכם, היוונים באים לקראתכם בזרועות פתוחות!  

לפניכם, כמה דברים שמעניין לדעת על השקעות נדל"ן ביוון:

  • יוון כיעד השקעה רלוונטית לישראלים גם בזכות המרחק הגיאוגרפי (להשקיע "רחוק", להרגיש קרוב)
  • ובכל זאת, אין סיבה שתתנו גיחה לדירה בכל חודש, שכן אנו דואגים גם לניהול שוטף של הנכס
  • מעל ל-30,000,000 תיירים פוקדים את יוון בכל שנה
  • ולמה שהנתון הזה יעניין אתכם? משום שאת הנכס שלכם תוכלו להשכיר גם לטווח הקצר לתיירים 
  • עם זאת, תוכלו להשקיע באזורים בהם קהל השוכרים הוא בעיקר משפחות צעירות (שכירות לטווח הארוך)
  • הא, ועוד דבר נוסף: הדירה שתרכשו תהיה רשומה על שמכם בטאבו 

"אני באמת יכול להיות בטוח שיוון לא תאבד את הרלוונטיות שלה?"

אין איש שיכול לדעת בוודאות מוחלטת מה יוליד יום. באותה הנשימה, הקביעה כי יוון היא יעד אטרקטיבי ובטוח להשקעה, מתבססת על היציבות המתמשכת כמו גם על תחזיות עתידיות מחמיאות. כבר 6 שנים שאנחנו ב"נדל"ן אחד על אחד" מלווים ישראלים בתהליכי ההשקעה ביוון! למידע נוסף אודות תהליך ההשקעה ותיאום פגישה, התקשרו – 077-804-3233

Picture of נדל"ן אחד על אחד

נדל"ן אחד על אחד

נדל"ן אחד על אחד הוקמה על בסיס ניסיון אישי מעל 8 שנים התמחות בתחום הנדל"ן, עשרות השקעות פרטיות ושותפויות בעולם הנדל"ן. "ליצור יציבות פיננסית וביטחון כלכלי בהווה ובעתיד באמצעות השקעות נדל"ן חכמות"

השאירו פרטים ונציג מטעמנו ישמח לחזור אליכם עם פרטים נוספים:

לקוחות מספרים על השקעות נדל"ן ביוון עם נדל"ן אחד על אחד

דילוג לתוכן