יד ביד אחד על אחד בונים לכם יציבות פיננסית וביטחון כלכלי בהווה ובעתיד באמצעות השקעות נדל"ן

ברכות חמות, יש בבעלותכם נכס! אבל מי ינהל אותו עבורכם?

ברכות חמות, יש בבעלותכם נכס! אבל מי ינהל אותו עבורכם?
שתפו בפייסבוק
 
 
 
 

אנשים המעוניינים להשקיע את כספכם בנדל"ן, רואים לנגד עיניהם דבר אחד בלבד: נכס מניב בבעלותם! אחרי שהם רוכשים נכס והופכים באופן רשמי ל"משקיעים", הם מבינים כי לא רק שההשקעה לא הסתיימה, אלא שהיא עוד לא התחילה. מיותר לציין כי הנכס לא יכול לתחזק ולנהל את עצמו, וכך מוצאים עצמם בעלי הנכסים משועבדים לג'וב נוסף שהם כלל לא לקחו אותו בחשבון.

ההקדמה הזו לא נועדה להוריד אתכם מהרעיון להשקיע בנדל"ן ביוון, אלא בדיוק להפך! אנחנו ב"נדל"ן אחד על אחד" נשמח לנהל בעבורכם את הנכס היווני על בסיס מניפת שירותים עשירה, ולפטור אתכם מכל התעסקות – מאיתור שוכרים ועד חתימה על הסכמים. נכס מניב, ניהול בראש שקט – ככה אנחנו עושים את זה!

הנכס – שלכם! הניהול? שלנו!

מניסיוננו, כל המשקיעים נערכים היטב לקראת ההשקעה, אך רובם לא לוקחים בחשבון את "היום שאחרי ההשקעה" (קל וחומר כשמדובר על התנסות ראשונה בהשקעת נדל"ן). שירות ניהול הנכסים שלנו באתונה, בירת יוון, מאפשר לכם ליהנות מהסטטוס היוקרתי והנוח: משקיעי נדל"ן. ומה באשר לניהול הנכס, התחזוקה והתפעול השוטף שלו? אנו לוקחים עליו אחריות מלאה!

ברכות חמות, יש בבעלותכם נכס! אבל מי ינהל אותו עבורכם?

אז מהו בכלל ניהול נכס? ישנה נטייה לחשוב כי ניהול נכס נשען בעיקר על מציאת דייר והחתמו על הסכם שכירות. במידה ואלו היו הפעולות היחידות הנכללות תחת הדבר הגדול הזה שנקרא "ניהול נכס", לא הייתה כל הצדקה לשירות שאנו מציעים. לפניכם, מספר שירותים שנוכל לבצע במקומכם עם העברת האחריות לידינו בכל הקשור לניהול הנכס:

  • סקר שוק לטובת תמחור הדירה – אז כמה הנכס היווני שלכם באמת שווה? אנו נבצע סקר שוק מעמיק ויסודי, באמצעותו נוכל להעריך את ערכו של הנכס שלכם ולגבות דמי שכירות הולמים. 
  • פרסום הנכס – ללא דיירים, הדירה שבבעלותכם לא תהיה נכס השקעה, אלא פשוט ארבעה קירות. אנו נדאג לפרסם את הנכס בצורה אטרקטיבית ומחמיאה ברשתות החברתיות ובאתרים הרלוונטיים.
  • בדיקת השוכר – נמצא שוכר ש"על הנייר" עונה על פרופיל השוכר שלכם? כחלק מהשירות שלנו, נדאג להעביר אותו בבדיקה אצל עורך דין שיבטיח כי הוא אכן יכול להיות דייר ראוי. 
  • חתימה על הסכם שכירות – לטוס מישראל ליוון בכדי לחתום על הסכם? זו אפשרות. עם זאת, אפשרות טובה יותר היא שנעשה זאת עבורכם ובשמכם! 
  • מענה וטיפול בשוכרים – מגיעה פנייה מהשוכר באשר לתיקון נדרש בדירה, בקשה להארכת חוזה או כל עניין אחר? הפנייה מגיעה אלינו ומטופלת במקצועיות אל מול השוכר. 

 

תמונה שווה יותר מאלף מילים: איך נראות דירות ההשקעה ביוון?

בימים אלו אתם שוקלים לחיוב להשקיע את כספכם בנדל"ן ביוון? אנו יכולים לתאר לכם באינספור מילים את דירות ההשקעה ביוון שעברו תחת ידינו. עם זאת, אנו מאמינים כי ישנה דרך טובה יותר: להראות לכם אותן! אתם מוזמנים לצפות כאן באתר שלנו בגלריה מפוארת ועשירה של דירות השקעה ששופצו תחת הלשונית "דירות לדוגמא". 

אנחנו ב"נדל"ן אחד על אחד" שואפים להבטיח בעבורכם ביטחון ויציבות כלכלית עם השקעת נדל"ן איכותית ומניבה ביוון. אתם מוזמנים לפנות אלינו בכל שאלה – אנו עומדים לרשותכם, 051-226-0306

Picture of נדל"ן אחד על אחד

נדל"ן אחד על אחד

נדל"ן אחד על אחד הוקמה על בסיס ניסיון אישי מעל 8 שנים התמחות בתחום הנדל"ן, עשרות השקעות פרטיות ושותפויות בעולם הנדל"ן. "ליצור יציבות פיננסית וביטחון כלכלי בהווה ובעתיד באמצעות השקעות נדל"ן חכמות"

השאירו פרטים ונציג מטעמנו ישמח לחזור אליכם עם פרטים נוספים:

לקוחות מספרים על השקעות נדל"ן ביוון עם נדל"ן אחד על אחד

דילוג לתוכן