יד ביד אחד על אחד בונים לכם יציבות פיננסית וביטחון כלכלי בהווה ובעתיד באמצעות השקעות נדל"ן

שתי דירות השקעה עדיפות מאחת? אז זהו, שלא בהכרח

שתי דירות השקעה עדיפות מאחת? אז זהו, שלא בהכרח
שתפו בפייסבוק
 
 
 
 

משקיעי נדל"ן (וכאלו השואפים להיות כאלו), מקווים להחזיק בכמה שיותר נכסים שיניבו להם הכנסה פאסיבית. מסיבה זו, ישראלים שבוחנים את האפשרות להשקיע ביוון, תוהים לעצמם: "במידה שיש ברשותי סכום כסף לרכישת שתי דירות באתונה, למה שאסתפק רק באחת?". למרות שאנחנו מבינים את כיוון החשיבה הזה, המלצתנו אליכם אחרת. 

משאלתנו ב"נדל"ן אחד על אחד" היא להעניק לכם ביטחון כלכלי עם רכישת נכס ביוון. יש לנו מחויבות גדולה אליכם, כך שכל המלצה מקצועית אותה נחלוק אתכם נועדה להבטיח דבר אחד: את טובתכם. האם רכישת שתי דירות עדיפות מהשקעה בדירה אחת? לא תמיד, ויש לכך הסבר.

שתי דירות השקעה עדיפות מאחת? אז זהו, שלא בהכרח

מדוע כדאי להשקיע תחילה בנכס אחד ביוון?

ישראלים רבים לא יכולים לרכוש בכסף העומד לרשותם דירה אחת בישראל. וביוון? הם יכולים להרשות לעצמם לרכוש גם שלוש דירות. איך ניתן להסביר את זה? במרחק שעה טיסה מנמל התעופה בן גוריון, שוכנת לה המדינה בת 3000 האיים – יוון. בעוד בישראל כבר מעט בלתי אפשרי לרכוש דירה במיליון שקלים, ביוון ניתן לרכוש בסכום הזה 3 דירות ולעתים גם יותר. 

ישראלים רבים שלא יכולים להגשים את חלום ההשקעה שלהם בישראל, נלהבים נוכח המחירים המפתיעים ולא חושבים פעמיים: "אני רוצה לרכוש כאן מספר דירות!". זה לא שאנחנו לא מבינים את ההתלהבות והרצון להרוויח, אלא שאנחנו מבינים דבר נוסף: לכל דירת השקעה שתרכשו, ישנן גם הוצאות נלוות. ומה זה אומר?

זכרו כי נכס – לא משנה היכן ממוקם, מהו גודלו וכמה הוא עולה, אינו מוצר מדף שרוכשים בקופה. רכישת נכס – ביוון או בכל מקום אחר, נשענת על מעטפת שירותים מקצועיים-נלווים שעולים כסף. רוכשים דירה אחת ביוון למטרת השקעה? הרי שתשלמו על כל השירותים האלו פעם אחת בלבד. רוכשים שתי דירות? תשלמו על השירותים האלו פעמיים וכך העלויות נוסקות. השירותים עליהם אנו מדברים כוללים כמובן ייעוץ וליווי מעורך דין מקומי, שירותי תיווך (הרי תרצו להשכיר את הדירה), תשלום עבור שירותי ניהול נכסים והרשימה ארוכה. בעת שאתם מחשבים את הוצאותיכם הצפויות, אל תשכחו את אותן הוצאות נלוות-הכרחיות. 

הגשמת החלום היווני ב-200,000 שקלים!

לא רק שחלומות נועדו להתגשם, אלא שהמחיר שתצטרכו לשלם עבור הגשמתם נמוך מזה שאתם לבטח מדמיינים לעצמכם! יוון, שעבור ישראלים רבים היא לא יותר מיעד תיירותי מועדף, הפכה בשנים האחרונות ליעד השקעה אטרקטיבי אליו מתמגנטים משקיעים מכל חמשת היבשות! נוכח תנאי ההשקעה בה זה לא ממש מפתיע:

  • השקעה בעיר הבירה של יוון, אתונה, אפשרית גם עם הון של 200,000 שקלים!
  • התשואה נטו באתונה נעה בין 5% ל-7% 
  • כמשקיעים, תהיה לכם 100% בעלות בטאבו

באתונה ובאזורים נוספים ביוון, מוצעים שלל נכסים הנבדלים זה מזה במגוון פרמטרים: החל מהמיקום, דרך גודל הדירה ועד רמת השיפוץ בה. כל פרמטר שכזה משפיע באופן ישיר על העלות שלה. ב"נדל"ן אחד על אחד", נבין יחד – בהתאם לתקציב ולרצונותיכם האישיים, מהו הנכס האידיאלי בעבורכם להשקעה. אנו מזמינים אתכם לעשות את הצעד הראשון אל עבר עתיד כלכלי יציב ובטוח יותר עם השקעת נדל"ן ביוון! לתיאום פגישה, התקשרו כעת – 077-804-3233

 

נדל"ן אחד על אחד

נדל"ן אחד על אחד

נדל"ן אחד על אחד הוקמה על בסיס ניסיון אישי מעל 8 שנים התמחות בתחום הנדל"ן, עשרות השקעות פרטיות ושותפויות בעולם הנדל"ן. "ליצור יציבות פיננסית וביטחון כלכלי בהווה ובעתיד באמצעות השקעות נדל"ן חכמות"

השאירו פרטים ונציג מטעמנו ישמח לחזור אליכם עם פרטים נוספים:

לקוחות מספרים על השקעות נדל"ן ביוון עם נדל"ן אחד על אחד

דילוג לתוכן