יד ביד אחד על אחד בונים לכם יציבות פיננסית וביטחון כלכלי בהווה ובעתיד באמצעות השקעות נדל"ן

המשקיע המתוחכם – 5 טיפים להצלחה בהשקעת נדל"ן בחו"ל

שיתוף ב facebook
שתפו בפייסבוק
שיתוף ב twitter
 
שיתוף ב whatsapp
 
שיתוף ב email
 
שיתוף ב linkedin
 

מדי שנה ישראלים רבים בוחרים להשקיע את הונם בנדל"ן מחוץ לגבולות ישראל אם מדובר על השקעה בנדל"ן בארצות הברית, ברומניה, ביוון, באוקראינה ועוד. בין אותם משקיעים יש רבים שמצליחים לאורך זמן, דבר המעשיר משמעותית את קופתם ולעומת זאת, אחרים שמדשדשים במקום עד קבלת ההחלטה לחזור לזרועותיו של שוק הנדל"ן של ישראל. כיצד תוכלו למקסם את סיכויי ההצלחה שלכם? השקעת נדל"ן בחו"ל – עצות מועילות שיקרבו אתכם אל השקעה נבונה בנדל"ן חו"ל.

טיפ ראשון להצלחה – ידע זה כוח!

משקיעים רבים לא מבינים את הקשר בין ידע לסיכויי ההצלחה. במציאות, הקשר הזה הדוק במיוחד. לפני שבוחרים להשקיע ביעד כלשהו, חייבים להכיר אותו ברמה אנציקלופדית. אל תסתפקו ברסיסי מידע מחברים והבטחות שיווקיות מחברות לא אמינות. התחילו לחרוש על האינטרנט מכל זווית אפשרית, דברו עם משקיעים שניסו, חפשו סיפורי הצלחה וכישלונות, וזכרו – כל פיסת מידע מגדילה את הסיכוי שלכם להרוויח לאורך זמן. רכזו את מאמצי חיפוש המידע שלכם במידע כללי על השקעות בחו"ל, במידע ונתונים על המדינה בה אתם חושבים להשקיע, על העיר הפוטנציאלית ועל הסביבה המדוברת: מאפייני השכונה והאזור, תכנוני בנייה עתידיים, מחירי שכירות, נתונים דמוגרפיים וסביבתיים (גילאים, ילדים, פשיעה, בתי ספר) ועוד. אם אינכם רואים את עצמכם מבצעים את כל המטלות הללו לבד, המומחים של חברת נדל"ן אחד על אחד ישמחו לעזור לכם בהגדרת יעדים להשקעה, להציג בפניכם פרזנטציה מקצועית טרם הטיסה שלכם ליוון, לעשות לכם סיור באתונה וללוות אתכם בכל התהליך מרגע נחיתתכם בשדה התעופה של אתונה ועד שלב ניהול המשא ומתן מול המוכר.

טיפ שני – לוקיישן, לוקיישן, לוקיישן

אין כל ספק, השקעה מוצלחת של נדל"ן בחו"ל תלויה, בראש ובראשונה, בבחירה נכונה של מיקום. בהקשר הזה, חשוב להבין שדברים משתנים כל הזמן, ומשקיע חכם הוא כזה שתמיד בודק ומחפש את המקומות הטובים ביותר, מזהה הזדמנויות ולא מהסס כאשר הוא נתקל בהן. להשקיע פעם אחת ואז לשבת רגל על רגל, זו לא השקעה חכמה, זו עצלות.
בוא ניקח לשם הדוגמה השקעת נדל"ן ביוון. כידוע, האי השכן מצפון עבר משבר כלכלי חריף לפני כעשור, שאותותיו ניכרים גם בימינו במגוון ענפים כלכליים, ביניהם ענף הנדל"ן. מחירי הדירות ביוון (עם דגש על אתונה הבירה) ירדו במאות אחוזים, בעוד מחירי השכירות נותרו, פחות או יותר, דומים. התוצאה- השקעת נדל"ן ביוון מניבה תשואה נאה ואטרקטיבית מבין שאר המדינות באירופה! זאת עוד, הצפי הוא שמחירי הדירות יחלו לעלות בהדרגה בעתיד לבוא, ויגיע הרגע בו העלייה הצפויה תהפוך לחדה אף יותר. מה שאומר שאם תרכשו נכס כעת, תוכלו למכור אותו בעשרות אחוזים יותר בעתיד. השקעת נדל"ן ביוון, אפוא, היא דוגמה לבחירה מושכלת של מיקום מנצח להשקעה נבונה.

השקעה מוצלחת של נדל"ן בחו"ל תלויה, בראש ובראשונה, בבחירה נכונה של מיקום

טיפים נוספים להשקעה חכמה

  • לא טוב היות האדם לבדו – גם אם צברתם ניסיון של השקעת נדל"ן בחו"ל, תמיד טוב להיעזר בחברה מומחית ומנוסה, שמציגה ברזומה שלה מאות השקעות שהניבו רווחים יפים. בחברה יוכלו להכין אתכם לקראת הצפוי לכם, לסייע לכם להכיר את האזור, לעזור לכם בבחירת הנכס ולהיות לצדכם במעמד חתימת החוזה ולאחריו. למידע נוסף על נדל"ן באתונה.
  • בחירת מסלול השקעה – מסלול ההשקעה מושפע בעיקר משני אלמנטים. הראשון הוא התקציב שלכם והמטרות שאתם מציבים לכם. נכון, תקציב אפשר תמיד "להגדיל" באמצעות מימון, אבל לא תמיד זה חכם. המטרות יכולות להיות לאורך זמן (תזרים קבוע), לעתיד הקרוב (קנייה, השבחה ומכירה מהירה) או לעתיד הרחוק (ליהנות משכירות במשך מספר שנים ואז מכירה). גם בבחירה זו מומלץ להיעזר במומחים.
  • פחד, הסתלק! – בשביל השקעת נדל"ן ביוון, ארה"ב או כל מקום אחר צריך אומץ. לא להיות פזיזים וקלי דעת, אבל לא לתת לפחד להשתלט לכם על התבונה.

מעוניינים במידע נוסף אודות השקעה מוצלחת של נדל"ן ביוון , השאירו את הפרטים שלכם והמומחים של חברת נדל"ן אחד על אחד יחזרו אליכם בהקדם

גיל בר

גיל בר

כותב המאמר הוא גיל בר, מנכ"ל משותף בחברת נדל"ן אחד על אחד, מומחה פיננסי, יזם ומשקיע בנדל"ן בארץ ובחו"ל.

השאירו פרטים ונציג מטעמנו ישמח לחזור אליכם עם פרטים נוספים: