יד ביד אחד על אחד בונים לכם יציבות פיננסית וביטחון כלכלי בהווה ובעתיד באמצעות השקעות נדל"ן

השקעה סולידית כחול-לבן – ביוון!

השקעה סולידית כחול-לבן – ביוון!
שתפו בפייסבוק
 
 
 
 

רכישת נכס בישראל אינה אפשרית ונגישה לכולם, ונדמה כי אין באמת צורך להרחיב על כך. עם זאת, את הכסף שחסכתם מעמל רב בארץ, תוכלו להשקיע כחול-לבן – ביוון! רכישות נכסים ביוון הן משהו שראוי שתלמדו, תחקרו ותכירו מסיבה פשוטה: עם השקעה כספית – נוחה ונגישה (!), תוכלו גם אתם להחזיק בנכס על שמכם! לפניכם, כל מה שחשוב לדעת על השקעות סולידיות, למי הן בעיקר מתאימות ומהם מחירי הנכסים ביוון. משקיעים היום, נהנים מיציבות כלכלית מחר! 

השקעה סולידית – מה זה אומר ולמי זה מתאים?

במידה ואתם מעוניינים להשקיע את כספכם, לבטח גם אתם שמעתם יותר מפעם אחת על השקעות סולידיות. לטובת אלו מכם שמבולבלים מגודש המושגים ונתיבי ההשקעה האפשריים, הנה הסבר קצרצר: השקעה סולידית היא אפיק השקעה ראוי, שלרוב יבחרו בו המשקיעים שעושים את צעדיהם הראשונים. מדוע? משום שהשקעה בנתיב זה מגלמת בתוכה סיכונים מינוריים. 

אם קופצת לראשכם כעת השאלה: "אם ישנה אפשרות להשקיע בלי להסתכן, מדוע ישנם משקיעים שמסתכנים במודע בהשקעותיהם?", אתם שואלים את השאלה הנכונה. השקעה סולידית אמנם מאפשרת להשקיע כמעט ללא סיכון, אך התשואה המתקבלת תהיה בהתאם – צנועה למדי. משקיעים שרוצים לגזור תשואות גבוהות ורווחים יפים, ישקיעו את כספם בהשקעות שאלמנט הסיכון בהן משמעותי יותר. ככל שמסתכנים יותר, כך יכולים להרוויח יותר (ובאופן טבעי, גם להפסיד יותר).

אם כן, השקעה סולידית היא מה שנקרא "ללכת על בטוח". עם זאת, חשוב להבין כי בהשקעות, כמו בהשקעות, אין בטוח, ואלמנט הסיכון תמיד קיים (גם אם הוא קטן מאד). למי מתאימות השקעות סולידיות?

  • למשקיעים שרוצים ליהנות מחוויית השקעה ראשונה טובה
  • לאנשים שלא מעוניינים ב"הרפתקת השקעות", אלא ב"השקעה"
  • לאנשים שמעוניינים להשקיע בסיכון מינימלי
  • לאנשים שמתמודדים קצת פחות טוב עם חוסר ודאות 
  • למשקיעים שמחפשים איכות – אזורים איכותיים נחשבים יותר סולדים ולכן התשואה נמוכה יחסית אל מול אזורים פחות איכותיים בעלי תשואה גבוהה. 

ניהול נכסים ביוון – להשקיע בראש שקט השקעה סולידית כחול-לבן – ביוון!

השקעות סולידיות מניבות בהכרח תשואה נמוכה? לא תמיד

במרבית המקרים, ההשקעה הסולידית תניב תשואה נמוכה-בינונית. זהו "המחיר" שמשלמים המשקיעים שבוחרים במודע שלא להסתכן. עם זאת, בכל כלל ישנו גם היוצא מן הכלל. השקעות הנדל"ן ביוון הן ההוכחה שניתן להשקיע סכומים צנועים, ולהרוויח תשואות נאות עד יפות. מסלולי ההשקעה שאנו מציעים ב"נדל"ן אחד על אחד", מאפשרים לכם להשקיע החל מ-200,000 שקלים. אלו מכם שמעוניינים להשקיע באזורי הביקוש הגבוהים (המכונים בשפה המקצועית – פריים לוקיישנס), יוכלו לעשות זאת בתנאי להשקעה כספית גבוהה יותר – החל מ-400,000 שקלים.

האם השקעת נדל"ן ביוון נחשבת להשקעה סולידית?

התשובה היא שכן ושלא. מדוע כן? משום שהשקעה בנכס ביוון נחשבת להשקעה שהסיכון המגולם בה, נמוך. במילים אחרות? הסיכוי להרוויח גדול משמעותית מהסיכוי להפסיד. ומדוע היא לא סולידית? משום שההגדרה "היבשה" של השקעות סולידיות, מתייחסת לרווחים צנועים-נמוכים. ביוון, תוכלו להשקיע סכומי כסף נמוכים, ועדיין ליהנות מתשואה צפויה של בין 8-10%! 

מעוניינים להשקיע את כספכם באפיק של השקעה סולידית? אנחנו ב"נדל"ן אחד לאחד", מזמינים אתכם להשקיע את כספכם בחלום יווני! ההשקעות שלנו מתאימות לאלו מכם המעוניינים לרכוש נכס בעלות שפויה להשקעה במדינה השכנה, יוון. לפרטים נוספים אודות השקעות ביוון או תיאום פגישה, אתם מוזמנים לפנות אלינו כעת ונשמח לסייע – 051-2260306

נדל"ן אחד על אחד

נדל"ן אחד על אחד

נדל"ן אחד על אחד הוקמה על בסיס ניסיון אישי מעל 8 שנים התמחות בתחום הנדל"ן, עשרות השקעות פרטיות ושותפויות בעולם הנדל"ן. "ליצור יציבות פיננסית וביטחון כלכלי בהווה ובעתיד באמצעות השקעות נדל"ן חכמות"

השאירו פרטים ונציג מטעמנו ישמח לחזור אליכם עם פרטים נוספים:

לקוחות מספרים על השקעות נדל"ן ביוון עם נדל"ן אחד על אחד

דילוג לתוכן