יד ביד אחד על אחד בונים לכם יציבות פיננסית וביטחון כלכלי בהווה ובעתיד באמצעות השקעות נדל"ן

אז שנדבר על יזמות ביוון?

אז שנדבר על יזמות ביוון?
שתפו בפייסבוק
 
 
 
 

אם רק תרצו, תוכלו לצרף בקרוב לשמכם את התואר "יזמים". ועל איזו יזמות אנחנו מדברים? על רכישת דירה חדשה באתונה, בירת יוון! אנחנו יודעים, יתכן שאתם כעת תוהים לעצמכם: "לא הצלחתי לרכוש דירה בארץ, למה שאצליח לקנות דירה בחו"ל?". לשאלה הכל כך מתסכלת הזו, יש תשובה מאד משמחת: מחירי הנדל"ן ביוון נמוכים משמעותית מאלו שבארץ. הודות למחירים הנוחים, רבים יכולים ליהנות משני תארים חדשים: יזמים ובעלי נכסים. 

אנחנו ב"נדל"ן אחד על אחד" שמחים להשיב על מספר שאלות שמפנים אלינו לעתים קרובות: מה ההבדל בין השקעה בנכסים קיימים וחדשים, מהו הרגע האידיאלי לרכוש נכס להשקעה ומהם תנאי התשלום. 

אז שנדבר על יזמות ביוון?

השקעה בדירת יד שניה VS השקעה בדירה חדשה – מה ההבדל?

אנו מעודדים את היזמים-משקיעים הפונים אלינו לבחון כל אפשרות הנמצאת על השולחן – השקעה בדירה יד שניה והשקעה בדירה חדשה. אנו מאמינם בלב שלם כי לכל אחד, בהתאם ליכולותיו הכלכליות ומטרותיו, מתאימה השקעה בעלת מאפיינים שונים. ובכל זאת, כשמבצעים "השוואה יבשה" בין סוגי הנכסים בהם ניתן להשקיע, מגלים די במהירות כי דירות חדשות באתונה מסתמנות ככדאיות יותר להשקעה. ומה הופך אותן לכאלו?

  • הדירות החדשות נבנות בסטנדרט מודרני-מתקדם
  • באופן טבעי, הסבירות לתקלות שונות בדירות חדשות נמוכה משמעותית. ובמילים פשוטות: פחות "כאב ראש" לכם, בעלי הנכסים
  • הדירות החדשות מגיעות עם חניה שגם מעלה את הביקוש וגם את הערך
  • הביקוש לדירות חדשות – גבוה. ההיצע לעומת זאת, נמוך. ומי מרוויח מהמשוואה הזו? בעלי הדירות

"באיזה שלב כדאי יהיה לי לרכוש את הדירה?"

כידוע, ישנן 2 תחנות עיקריות לרכישת הנכס:

  • רכישת הדירה בעודה "על הנייר". כלומר, דירה בפרויקט שצפוי להיבנות  
  • רכישה הדירה כנכס בנוי המוכן לאכלוס

כלל המפתח ביזמות הוא לזהות הזדמנויות ולחטוף אותן בשתי ידיים. ומדוע אנו מדגישים זאת בפניכם? משום שרכישת דירה "על הנייר" מבטיחה עבורכם חיסכון כספי משמעותי. לרוב, המחיר שיוצע לכם (כאמור, כל עוד תרכשו את הדירה במומנטום הספציפי ובעודה על הנייר), יהיה נמוך יותר ממחיר השוק. ולכן, כל עוד קיימת האופציה, כדאי לנצלה. מהרגע שהפרויקט יוצא לפועל, מחירי הנכסים מתחילים לטפס והופכים יקרים יותר ככל ששלבי הבניה מתקדמים.

"יהיה עליי לשלם עבור הדירה בתשלום אחד?"

אי אפשר לדבר על יזמות ביוון מבלי לדבר הרי על העלות הכרוכה בהשקעה. מאחר שמחירי הנכסים שונים ונקבעים על ידי מגוון פרמטרים, נתעמק דווקא בהיבט שרלוונטי לכל דירה חדשה באתונה שתרכשו: תנאי התשלום. כפי שאתם יודעים, הדרישה לרוב מיזמים היא לשלם את מלוא הסכום במעמד הרכישה. אנחנו שמחים להציע מודל תשלום שונה – כזה שיקל עליכם ויאפשר לכמה שיותר ישראלים להפוך משקיעים. ועל מה אנחנו מדברים?

אינכם נדרשים לשלם את מלוא הסכום בפעם אחת וגם לא תחויבו לפריסת תשלומים לוחצת. ומה כן? באפשרותכם לפרוס את התשלום לאורך כל תהליך ההשקעה עד למסירה. מכאן, שלא רק מחירי הנדל"ן נוחים יותר ביוון, אלא גם תנאי התשלום.

לצד אלו שחולמים על דירה חדשה מהניילונים, ישנם אלו המגשימים את חלומם. אנו מזמינים אתכם להפוך יזמים, ולהבטיח עבורכם יציבות פיננסית. למידע נוסף אודות רכישת דירה חדשה באתונה, התקשרו כעת – 077-804-3233

Picture of נדל"ן אחד על אחד

נדל"ן אחד על אחד

נדל"ן אחד על אחד הוקמה על בסיס ניסיון אישי מעל 8 שנים התמחות בתחום הנדל"ן, עשרות השקעות פרטיות ושותפויות בעולם הנדל"ן. "ליצור יציבות פיננסית וביטחון כלכלי בהווה ובעתיד באמצעות השקעות נדל"ן חכמות"

השאירו פרטים ונציג מטעמנו ישמח לחזור אליכם עם פרטים נוספים:

לקוחות מספרים על השקעות נדל"ן ביוון עם נדל"ן אחד על אחד

דילוג לתוכן