יד ביד אחד על אחד בונים לכם יציבות פיננסית וביטחון כלכלי בהווה ובעתיד באמצעות השקעות נדל"ן

שוק הנדל"ן ביוון – "שלא יעבדו עליכם"

שתפו בפייסבוק
 
 
 
 

מדוע כל כך הרבה ישראלים, דבר הכולל סטודנטים, זוגות צעירים, עובדים לקראת פרישה לגמלאות ואנשים "מן היישוב", מחליטים להשקיע בנדל"ן ביוון אתונה? התשובה היא: עליית ערך עתידית ותשואה משתלמת.

במאמר זה נספק לכם את רשימת היתרונות של שוק הנדל"ן ביוון, רקע קצר אודות שוק הדיור ביוון, נפרט אודות הכללים החשובים ביותר לעסקת נדל"ן בטוחה ביוון ונכיר לכם את אחת החברות המובילות בתחום נדל"ן יוון, חברת נדל"ן אחד על אחד. הבה נתחיל…

האם השקעה בנדל"ן רלוונטית גם לכם?

כן. אין זה משנה אם אתם סטודנטים, פנסיונרים, בני המעמד הבינוני או המעמד העליון, שוק הנדל"ן ביוון נכון לשנת 2019, אידיאלי לכל אחד שמעוניין להשקיע בנכס בחוכמה. קרי, להשקיע סכום סביר בנכס וליהנות מעלייה עתידית של ערך הנכס ומתשואה משתלמת.

כל היתרונות של שוק הדיור ביוון – חשוב לדעת

 • שוק הדיור ביוון – יעד אידיאלי להשקעה וזאת משום המשבר הכלכלי של יוון שהוביל לכך שכיום, בשנת 2019 ניתן לרכוש נכס במחיר שהוא יותר נמוך מהעלות של בניית הנכס. בנוסף, חשוב לקחת בחשבון שבעקבות המשבר הכלכלי נוצר מיתון ביוון, דבר שהוביל לירידה ניכרת במחירי הנכסים המוצעים להשקעה.
 • אמנת מס – אמנת המס המושתפת פוטרת כל ישראלי שמחליט להשקיע בנכס באתונה מתשלומי מס בישראל כתוצאה מהכנסות השכירות ביוון. המס ישולם רק ביוון ובשיעור של 15%. בנוסף, מס הרכישה ביוון הוא כ- 3%.
 • פטור ממס שבח – ביוון יש פטור ממס שבח במקרה ואתם מעוניינים למכור את הנכס.
 • משתייכים לאיחוד – מטבע האירו הוא מטבע חזק.
 • ביקוש גבוה – נכון לשנת 2019 הכדאיות של השקעה ביוון גבוהה מאוד ובהתאם גם הביקוש לנכסים ביוון.
 • תיירות פורחת – נכון לשנת 2018 הגיעו אל יוון יותר מ- 30 מיליון תיירים מכל רחבי העולם.
 • ביקוש גבוה לנכסים להשכרה – דבר אשר יבטיח לכל בעל נכס ביוון תשואה נאה ותזרים מזומנים קבוע.
 • מיקום אידיאלי – כיוון שיוון קרובה גיאוגרפית לישראל, רכישת נכס גם תבטיח התנהלות נוחה למדי.

משתייכים לאיחוד האירופי – יצירת תזרים מזומנים מבוסס מטבע האירו

שלא יעבדו עליכם – לא מוותרים על הדברים הבאים

 • הכרת שוק הנדל"ן ביוון – קריאה אודות שוק הדיור ביוון. מהי מדיניות המיסוי של יוון, מס הרכישה של דירות, העלויות הכרוכות ברישום הנכס. מהם המסמכים המחייבים אישור נוטריון ועלויות, תרגום מסמכים שונים מעברית ליוונית, מה דמי התיווך המקובלים לעסקת נדל"ן ביוון, עלויות של תפעול הנכס אותו תרכשו ביוון, מיסוי שכר דירה ועוד.
 • בוחרים חברת תיווך נדל"ן יוון – בחירת חברה אמינה שיכולה להבטיח לכם הגדרה ברורה של המטרות ויעדים להשקעה. סיור נדל"ן באתונה או בכל עיר אחרת ביוון, ליווי צמוד עד איתור נכס ביוון, בדיקה דקדקנית של הנכס, דבר אשר יכלול בדיקה משפטית, הנדסית וכלכלית, השבחת הנכס, תמחור הנכס להשכרה וניהולו וכל הקשור אל קבלת רווחים.
 • רשת ביטחון – בחירת חברה אשר מבטיחה ומקיימת.

נעים מאוד – מבטיחים ומקיימים – נדל"ן אחד על אחד

הנתונים הרשומים כאן מובילים אנשים רבים לפנות לצוות המומחים של חברתנו 'נדלן אחד על אחד'. חברה מוכרת בעלת ניסיון רב בתחום הנדל"ן ביוון המאגדת עשרות השקעות פרטיות של אנשים שבחרו להשקיע את כספם נכון.

הסיבה העיקרית שאנשים מעדיפים אותנו על פני אחרים היא רשת הביטחון שאנו מספקים ללקוחותינו והמקצועיות שלנו. החברה שלנו מתחייבת להחזיר ללקוח את דמי הפיקדון באם הוא החליט לפרוש טרם היציאה לסיור הנכסים בעיר אתונה.

אנחנו מתחייבים לספק ללקוחותינו זיכוי בדמות טיסה חוזרת במידה ולא נמצאה דירה שהשביעה את רצונם. אנו מתחייבים ללוח זמנים מדוייק לשיפוץ הדירה ובמקרה של חריגה מתאריך הדד ליין נפצה את הלקוח בדמות דמי שכירות על חשבוננו ובנוסף, הדובדבן שעל הקצפת הוא שאנחנו מבטיחים ללקוחתינו שנמצא עבורם דייר לנכס אותו הם רכשו דרכנו ביוון, באם תוך חצי שנה ההבטחה אינה מתקיימת, אנו נחזיר לך הלקוח את כל שכר הטרחה. בהצלחה!

עומר דניאל

עומר דניאל

כותב המאמר הוא עומר דניאל, מנכ"ל משותף בחברת נדל"ן אחד על אחד, מומחה פיננסי, יזם ומשקיע בנדל"ן בארץ ובחו"ל.

השאירו פרטים ונציג מטעמנו ישמח לחזור אליכם עם פרטים נוספים:

לקוחות מספרים על השקעות נדל"ן ביוון עם נדל"ן אחד על אחד

דילוג לתוכן