יד ביד אחד על אחד בונים לכם יציבות פיננסית וביטחון כלכלי בהווה ובעתיד באמצעות השקעות נדל"ן

השקעות נדל"ן באתונה – האם זו השקעה נטולת סיכונים?

השקעות נדלן באתונה - האם זו השקעה נטולת סיכונים
שתפו בפייסבוק
 
 
 
 

בזמן שמחירי הדיור בישראל רק עולים ועולים והחלום לרכוש נדל"ן בארץ הולך ומתרחק מאתנו, ישראלים רבים מתחילים לחפש אפשרויות להשקעות נדל"ן מחוץ לגבולות הארץ. 

בשנים האחרונות ניתן לראות שיוון הפכה להיות אחת המדינות החמות ביותר להשקעות מסוג זה ובמיוחד באתונה. אתונה היא עיר הבירה של יוון ונחשבת למרכז תיירותי גדול מאוד, מבקרים בה מידי שנה כתשעה מיליון תיירים. 

באתונה תמצאו נמל תעופה גדול וחדש, נמל מתקדם ורחב ידיים וכן את הפרלמנט של יוון. אין ספק כי מדובר במקום מרכזי וכי כל השקעה שתושקע בו תניב רווחים גדולים בעתיד.  

זה הזמן להשקיע בנדל"ן

המשבר הכלכלי בעולם לא פסח גם על אתונה והיא נפגעה אנושות, זוהי הסיבה שמחירי הנדל"ן בעיר צנחו באופן משמעותי ומחירי הדירות ירדו בכ50 אחוזים. אך החל משנת 2016 ניתן לראות כי המחירים עולים בהדרגה והעיר אתונה מתחילה להתאושש. יתרון משמעותי בעיר זאת הוא סגנון המגוון של האנשים החיים בה מה שהופך את קהל היעד לרחב מאוד. כלומר, קיימת אפשרות לבנות דירות אשר מתאימות למגוון רחב של אזרחים בין אם מדובר בדירות עבור סטודנטים, דירות למשפחות קטנות או למשפחות מרובות ילדים. זוהי עיר שוקקת חיים ולה מרכזי קניות רחבי ידיים, חופי ים מרהיבים, מוזיאונים רבים להעשרת הידע והתרבות ועוד. כלומר, מדובר בעיר אשר המגורים בה מתאימים הן עבור צעירים והן עבור מבוגרים.

איך משקיעים?

נכון, הבנתם נכונה, ההשקעה באתונה היא אכן כדאית ומומלצת ולבטח תניב לכם רווחים יפים. אם כן, כיצד מתחילים בתהליך ההשקעה? כמובן שבראש ובראשונה יש להחליט מהו היעד שלכם, מה אתם מחפשים, באיזה סוג של נדל"ן אתם מעוניינים להשקיע וכמובן מהו התקציב אשר עומד לרשותכם. בשלב השני יוכנו כל המסמכים הרלוונטיים לרכישת נכס ביוון, תכירו את אתונה לעומק ותתכוננו לשלב החשוב ביותר שהוא כמובן הטיסה עצמה לאתונה על מנת למצוא ולאתר את הנכס הנכון והטוב ביותר בעבורכם. תהליך נכון אשר ילווה בחברת נדל"ן נכונה יבטיח לכם חזרה ארצה לאחר שכל מסמכי הנכס הרלוונטיים כבר בידיכם.

השקעות נדל"ן באתונה - האם זו השקעה נטולת סיכונים?

ליווי על ידי חברת נדל"ן

בעוד מחירי הדיור בארץ מסרבים לרדת האופציות בארצות אחרות הופכות להיות רלוונטיות יותר מיום ליום. לאחר בדיקות מעמיקות גילינו כי יוון ובפרט אתונה הן המקומות המומלצים ביותר כיום לרכישת נדל"ן הן מבחינת מחיר הנכס והן מבחינת הרווחים שהוא עתיד להניב בעבורכם. על מנת לעבור את תהליך הרכישה בצורה הטובה ביותר הן מבחינת מציאת הנכס הנכון והן מבחינת המחיר עליו אתם עתידים לשלם מומלץ להיעזר בשרותיהם של סוכני נדל"ן המכירים ומתמחים בתחום ספציפי זה. אנו בנדל"ן אחד על אחד נשמח לתת לכם מענה לכל שאלה נוספת בתחום וללוות אתכם צעד צעד אל עבר רכישה בטוחה.

Picture of נדל"ן אחד על אחד

נדל"ן אחד על אחד

נדל"ן אחד על אחד הוקמה על בסיס ניסיון אישי מעל 8 שנים התמחות בתחום הנדל"ן, עשרות השקעות פרטיות ושותפויות בעולם הנדל"ן. "ליצור יציבות פיננסית וביטחון כלכלי בהווה ובעתיד באמצעות השקעות נדל"ן חכמות"

השאירו פרטים ונציג מטעמנו ישמח לחזור אליכם עם פרטים נוספים:

לקוחות מספרים על השקעות נדל"ן ביוון עם נדל"ן אחד על אחד

דילוג לתוכן