יד ביד אחד על אחד בונים לכם יציבות פיננסית וביטחון כלכלי בהווה ובעתיד באמצעות השקעות נדל"ן

נדל"ן להשקעה ביוון

עד כמה מורכב לרכוש נכסים ביוון?
שתפו בפייסבוק
 
 
 
 

השקעות בנדל"ן הן דרך מצוינת להרוויח סכומים נאים ללא השקעה ניכרת בהמשך, כלומר – לאחר שהעסקה מתבצעת ובמידה שהמשקיע נעזר בחברה שמתמחה בתחום ניהול נכסים, התשלומים יועברו אליו ללא השקעה מצדו. אך כדי שיהיה ניתן ליהנות מתשואה גבוהה שתאפשר לבעל הנכס לשפר את איכות חייו בצורה משמעותית, עליו למצוא נכס איכותי שנמצא במקום מרכזי ומבוקש וכן למצוא את חברת ניהול הנכסים המתאימה.

משקיעים ישראלים רבים שחשבו בעבר להשקיע בישראל החליטו לבחון אופציות אחרות להשקעה, שכן נראה ששוק הנדל"ן משתלם יותר במדינות אחרות שמציעות תנאי רכישה נוחים, נכסים במחירים משתלמים ותשואה גבוהה יותר מאשר בישראל. בין המדינות השונות שמציעות את כל אלו ניתן למצוא את יוון.

נכסים ביוון – על היתרונות של השקעות נדל"ן ביוון

להשקעות בנכסים ביוון יש מגוון יתרונות. אחד מהיתרונות נובע מהמשבר הכללי של יוון. המשבר גרם לירידה במחירים, כך שהמשקיעים יכולים למצוא נכסים איכותיים במחירים שנמוכים הרבה יותר מהמחירים של הנכסים שיש בארץ, ובנוסף לכך, מניבים תשואה גבוהה הרבה יותר מאשר בארץ – התשואה ביוון יכולה להגיע ל-7%!

 יתרון נוסף של רכישת נכס להשקעה ביוון הוא תנאי המיסוי. המשקיעים בנדל"ן ביוון פטורים מתשלום מס שבח, המשמעות של הדבר היא שישראלים שמשקיעים בנדל"ן ביוון אינם צריכים לשלם מס בישראל, אלא רק ביוון. כמו כן, מס הרכישה ביוון עומד על 3%. 

יתרון משמעותי נוסף נוגע לתחום התיירות ביוון. התיירות ביוון נמצאת בעלייה. התיירים שמגיעים לנופש ביוון נהנים מבילוי בחופים קסומים, היסטוריה מרתקת, מבנים עתיקים, בתי קפה ומסעדות ונופים מרהיבים. 

 בנוסף לכך, סטודנטים רבים מהאיחוד האירופאי מגיעים ליוון כדי ללמוד באוניברסיטאות לתואר ראשון וליהנות מזכאותם ללימודים בחינם. התיירים והסטודנטים גורמים לעלייה רבה בביקוש אחר נכסים להשכרה. יתרון נוסף של השקעות נדל"ן ביוון הוא הקרבה של יוון לישראל ועצם העובדה שיוון שייכת לאיחוד האירופאי, כך שהכספים שמועברים למשקיע מתבססים על האירו. 

חברה מובילה לניהול נכסים – רוכשים נכס להשקעה ונהנים מתזרים מזומנים ללא השקעת מאמצים

במידה שהמשקיעים נעזרים בחברה מובילה שמתמחה בניהול נכסים, הם יכולים להסיר כל דאגה מליבם, שכן החברה תדאג לכל הדרוש – מאיתור השוכרים, חתימה על חוזה השכירות, הניהול של הנכס והתחזוקה השוטפת ועד טיפול משפטי בדיירים שהזיקו לנכס או לא שילמו עבור ההשכרה, שליחת עדכונים אודות הנכס והכנת הדו"ח השנתי לרשויות המס.

אם אתם מעוניינים להשקיע בנדל"ן ביוון ולבצע עסקה משתלמת, אתם מוזמנים לפנות אל החברה שלנו – "נדל"ן אחד על אחד". אנו מתמחים במתן שירות בתחום ניהול ההשקעות ביוון ומלווים את לקוחותינו לאורך כל הדרך. 

במידה שתפנו אלינו, נסייע לכם למצוא את הנכס שעונה על הצרכים שלכם ונדאג לכל הנושאים החשובים, ביניהם: התחום הפיננסי והמשפטי. כמו כן, נוכל לנהל עבורכם את הנכס ולהבטיח לכם שקט נפשי.

במידה שאתם מעוניינים להתחיל בתהליך או לשאול שאלות, אתם מוזמנים לצור איתנו קשר באופן שנוח לכם – דרך הטלפון, על ידי שליחת מייל, בפייסבוק, על ידי הגעה אל משרדנו או על ידי מילוי הפרטים האישיים שלכם ונחזור אליכם בהקדם. אנו כאן בשבילכם ונשמח לסייע לכם לאורך כל הדרך.

נדל"ן אחד על אחד

נדל"ן אחד על אחד

נדל"ן אחד על אחד הוקמה על בסיס ניסיון אישי מעל 8 שנים התמחות בתחום הנדל"ן, עשרות השקעות פרטיות ושותפויות בעולם הנדל"ן. "ליצור יציבות פיננסית וביטחון כלכלי בהווה ובעתיד באמצעות השקעות נדל"ן חכמות"

השאירו פרטים ונציג מטעמנו ישמח לחזור אליכם עם פרטים נוספים:

לקוחות מספרים על השקעות נדל"ן ביוון עם נדל"ן אחד על אחד

דילוג לתוכן