יד ביד אחד על אחד בונים לכם יציבות פיננסית וביטחון כלכלי בהווה ובעתיד באמצעות השקעות נדל"ן

השקעת נדל"ן ביוון – עצמאית או עם חברת ייעוץ והשקעות?

שתפו בפייסבוק
 
 
 
 

על חופשת בטן-גב באיי יוון אולי לא סימנתם V השנה, אך אין זה אומר שלא תטוסו עוד השנה לשכנה שלנו! בהנחה וקראתם עיתונים, צפיתם בחדשות או לקחתם חלק בפורומים שונים של השקעות נדל"ן, לבטח שמעתם דבר או שניים על השקעות נדל"ן ביוון. מרחק הטיסה הקצר, מגוון הנכסים, מחירי ההשקעה הנמוכים והתשואות היפות – בזכות אלו הפכה יוון למעצמה שלא ידועה רק בזכות האוזו, הסופלקי והטברנות, אלא גם בזכות ההשקעות הנוחות והמניבות בה.

לשכנע אתכם מדוע כדאי להשקיע ביוון? לא באמת צריך. אז על מה בכל זאת כדאי להתעכב? על השאלה שמעסיקה רבים (ואנחנו מנחשים שגם אתכם): האם להשקיע לגמרי לבד או לעשות את התהליך עם חברת ייעוץ והשקעות מקצועית? אז רגע לפני שאתם נקראים רשמית "משקיעים", דעו מהן המשמעויות של כל פורמט השקעה. יאסו!

להשקיע לבד ביוון? זו בהחלט אפשרות העומדת לרשותכם, אבל…

נתחיל דווקא בפורמט ההשקעה שמעניין רבים: השקעה עצמאית שאינה נתמכת ע"י חברה ישראלית המתמחה בהשקעות וייעוץ. המוטיבציה של אלו המתעניינים/בוחרים באפשרות זו היא לרוב דבר אחד בלבד: לחסוך כסף. לא אחת נאמר כי "הזול מתגלה בסופו של דבר כיקר", ואין לכם מושג אפילו עד כמה זה נכון. השקעה נבונה ומניבה לא מותנית אך ורק בכסף, אלא גם בדבר נוסף: ידע. ומדוע אנו מציינים זאת? משום שהיכרות והבנה של השוק המקומי (במקרה הזה: יוון), קריטיות להצלחת ההשקעה.

השקעה עצמאית שלכם מחייבת אתכם במחקר מעמיק (תהליך למידה של ממש) על השוק המקומי, מגמות נדל"ן, היסטוריה תרבותית-כלכלית-חברתית של המקום, מהן השכונות הרלוונטיות להשקעה, הבירוקרטיה עליה נשענת ההשקעה והרשימה עוד ארוכה. מה שקורה בפועל הוא שמרבית המשקיעים לא באמת מתעכבים על כל אלו, כאשר הסיבה לרוב היא "נכס מציאה" שהם מצאו ורצו לסגור שלפני שיחטפו להם. והתוצאה? "המציאות" מתגלות כפספוס במקרה הטוב. במקרה הפחות טוב? השקעה שרחוקה מלהיות מניבה.

השקעת נדל

 

השקעת נדל"ן ביוון בראש שקט – איך עושים את זה?

כאמור, אם רק תרצו תוכלו לצאת למסע יווני עצמאי לחלוטין. עם זאת, ישנה אופציה נוספת שכדאי לכם להכיר: השקעה יוונית בראש שקט, הנשענת על ליווי אישי-מקצועי לאורך כל הדרך! אתם – תגדירו לנו את התקציב העומד לרשותכם, האזורים המועדפים עליכם והתשואה אליה אתם מכוונים. אנחנו – נדאג לכל השאר! 

ב"נדל"ן אחד על אחד" אנו עוטפים את השקעתכם בכל הדרוש לה בכדי להצליח, ועובדים בפורמט one stop shop. כלומר, כל השירותים הדרושים לטובת ההשקעה – תחת קורת גג אחת! אנו נאתר בעבורכם נכסים, נרכיב עבורכם צוות של אנשי מקצוע מיומנים ומקצועיים וניידע אתכם בכל ההיבטים הבירוקרטים. את כל שיעורי הבית עשינו כבר בשבילכם! ולכם? נותר רק להשקיע!

להשקיע ביוון החל מ-200,000 שקלים!

השערים ביוון למשקיעים הישראלים – פתוחים! ואתם? רק צריכים להיכנס דרכם! אנו מציעים לכם שלושה מסלולי השקעה שונים, הנבדלים זה מזה במחירי ההשקעה ואזורי הנכסים. במחירי כל המסלולים מגולמים כבר ההוצאות הנלוות והשיפוצים. רכישת נכס ביוון אפשרית בהשקעה של החל מ-200,000 שקלים בלבד! 

אתם – רוצים להשקיע כסף ולהרוויח! אנחנו – יודעים איך עושים את זה. לשיחת ייעוץ או תיאום פגישה, התקשרו עכשיו – 051-226-0306

נדל"ן אחד על אחד

נדל"ן אחד על אחד

נדל"ן אחד על אחד הוקמה על בסיס ניסיון אישי מעל 8 שנים התמחות בתחום הנדל"ן, עשרות השקעות פרטיות ושותפויות בעולם הנדל"ן. "ליצור יציבות פיננסית וביטחון כלכלי בהווה ובעתיד באמצעות השקעות נדל"ן חכמות"

השאירו פרטים ונציג מטעמנו ישמח לחזור אליכם עם פרטים נוספים:

לקוחות מספרים על השקעות נדל"ן ביוון עם נדל"ן אחד על אחד

דילוג לתוכן