יד ביד אחד על אחד בונים לכם יציבות פיננסית וביטחון כלכלי בהווה ובעתיד באמצעות השקעות נדל"ן

השקעות נדל"ן ביוון 2020 – המדריך למשקיעים

שתפו בפייסבוק
 
 
 
 

המילה שמקדימה את המילה קורונה כמעט תמיד היא משבר. לא ניתן להתכחש לעובדה כי התפרצות הנגיף שיבשה את השגרה וזעזעה את הכלכלה, החברה ואת מערכות הבריאות בעולם. לצד המשברים והקשיים, ניתן לזהות גם ניצנים של הזדמנויות. עם תחילת המשבר, רבים סברו כי עולם השקעות הנדל"ן יפגע באופן דרמטי. בפועל, משקיעים מצליחים למצוא הזדמנויות גם בתוך ענני חוסר הוודאות, ומשקיעים. 

השקעות נדלן ביוון בשנת 2020 ובשיאו של משבר הקורונה: הזדמנות נדירה או סיכון שלא כדאי לקחת? אנחנו ב"נדל"ן אחד על אחד", שמחים לתת לכם הצצה אל שוק הנדל"ן היווני, איך הקורונה השפיעה עליו ומדוע גם לכם כדאי לשקול השקעה. כן, גם בימים אלו.

להשקיע בנדל"ן ביוון בימי קורונה

נתחיל בנתון שבתור משקיעים אמור לעניין אתכם יותר מכל נתון אחר: למרות משבר הקורונה, הביקוש לדירות בשכירות ביוון נותר גבוה. אם לא די בכך, דירות ביוון שהיו מושכרות לטווח קצר, מוצעות כיום ביוון לטווח הארוך הודות לביקוש הגבוה. מדוע הביקוש לדירות בשכירות אמור לעניין גם אתכם?

  • למרות שזו התמונה שרצה לרבים בראש, הנכסים לא עומדים ריקים, אלא מושכרים
  • הביקוש הגבוה לא מצריך מכם, כמשקיעים, להתגמש ולהפחית בדמי השכירות החודשיים

בנוסף, נכסים אטרקטיביים שבתקופות אחרות היו נחטפים מיד עם פרסומם, נותרו כעת ללא קונים. מדוע? 

  • ישנם משקיעים שמחליטים ללכת על בטוח, לא להסתכן ולא להשקיע בתקופה שכזו
  • בנוסף, השמיים היו סגורים תקופה ארוכה מה שהקשה על ביצוע עסקאות
  • התוצאה: בעלי הנכסים נאלצים להוריד מעט את המחירים בכדי לקדם עסקאות
  • מי יוצא נשכר? המשקיעים שמצליחים לזהות הזדמנות ובוחרים להשקיע! 

השקעות נדל"ן ביוון 2020 – המדריך למשקיעים

3 כללי מפתח להשקעה מוצלחת בימי קורונה

אם תשימו לרגע בצד את הקורונה, הרי שהשקעה בסופו של דבר היא השקעה. למרות המשבר העולמי, המטרה שלכם כמשקיעים נותרה זהה – להרוויח. רבים מתפלאים, אך דווקא המשבר הוליד גם הזדמנויות השקעה שלא היו טרם התפרצות הנגיף. אנחנו ממליצים לכם בחום להיצמד ל-3 הכללים רגע לפני שאתם משקיעים את כספכם:

  • הדבר הראשון והחשוב ביותר: השקיעו בנכס שהייתם משקיעים בו גם ללא כל קשר לקורונה. במילים אחרות? השקיעו בנכסים שאתם אכן מאמינם בהם. הנטייה המון פעמים היא להימשך ל"מציאות" אטרקטיביות, אך לא לחשוב על יום המחר. בחרו נכס השקעה שימשיך להיות אטרקטיבי בעיניכם ובעיני השוכרים גם ביום שלאחר הקורונה. 
  • אל תעשו את הדרך שלכם לבד. עכשיו, יותר מתמיד, אתם צריכים הכוונה מקצועית. גם אם השקעתם בעבר בארץ או בחו"ל, משבר הקורונה לא הכתיב כללים נוספים למשחק, אלא שהוא שינה אותם לחלוטין. במידה ואתם מתעניינים אודות השקעות נדל"ן ביוון, חברו אל חברה שמכירה את שוק הנדל"ן היווני, שיכולה להעיד בפניכם על השינויים שחלו בו (לטובה ולרעה), לשקף בפניכם את עליות הערך והירידות, התנהגות המוכרים והשוכרים, איך המשבר השפיע על הענף וכיוצא בזה.
  • וחשוב לא פחות: אל תמהרו להזמין טיסה ליוון. השמיים נסגרים ונפתחים חדשות לבקרים, וכך גם ההנחיות וההגבלות שמשתנות כמעט על בסיס יומי. אנחנו מאפשרים לכם להשקיע בראש שקט וללא צורך בטיסה ליעד ההשקעה שלכם. כיום, השקעות נדל"ן ביוון מתחילות ונחתמות עם סיור וירטואלי.
נדל"ן אחד על אחד

נדל"ן אחד על אחד

נדל"ן אחד על אחד הוקמה על בסיס ניסיון אישי מעל 8 שנים התמחות בתחום הנדל"ן, עשרות השקעות פרטיות ושותפויות בעולם הנדל"ן. "ליצור יציבות פיננסית וביטחון כלכלי בהווה ובעתיד באמצעות השקעות נדל"ן חכמות"

השאירו פרטים ונציג מטעמנו ישמח לחזור אליכם עם פרטים נוספים:

לקוחות מספרים על השקעות נדל"ן ביוון עם נדל"ן אחד על אחד

דילוג לתוכן