יד ביד אחד על אחד בונים לכם יציבות פיננסית וביטחון כלכלי בהווה ובעתיד באמצעות השקעות נדל"ן

נדל"ן ביוון בשביל הפנסיה

Depositphotos_33900591_xl-2015
שיתוף ב facebook
שתפו בפייסבוק
שיתוף ב twitter
 
שיתוף ב whatsapp
 
שיתוף ב email
 
שיתוף ב linkedin
 

למעלה מ-200 אלף קשישים בישראל חיים מתחת לקו העוני. עוד מאות אלפים חיים בצמצום, ונאלצים לוותר על טיפולים רפואיים, מצרכים ובילויים. אז מה אפשר לעשות כדי שתוכלו להזדקן בכבוד בעתיד? ניתן לסכם את התשובה בארבע מילים – נדל"ן ביוון בשביל הפנסיה.

מה קרה ביוון שהפך אותה לאטרקטיבית כל כך להשקעה?

אם אתם נוטים לדלג על העמודים הכלכליים בעיתון, ייתכן שלא שמעתם על משבר החוב הגדול שפקד את יוון בשנת 2009, והשפעותיו ההרסניות המורגשות אצל מיליוני אנשים במדינה השכנה. בלב המשבר, נסק שיעור האבטלה המקומי לקרוב ל-25% מכוח העבודה, מה שאילץ את יוון להסכים לתכנית סיוע בינלאומית, במסגרתה ניתן ליוונים סכום המוערך בכ-300 מיליארד יורו, בתמורה לתכנית קיצוצים.

מבחינת ענף הנדל"ן, התרחשו מספר תהליכים בולטים: בשל תחושת חוסר הוודאות הכלכלית, תושבים מקומיים רבים העדיפו לא להסתכן ברכישת דירה. הקבלנים נתקעו עם עשרות אלפי דירות ונאלצו להוריד מחירים במאות אחוזים. מנגד, אותם אנשים שלא רכשו דירה, הצטרפו לשוק השכירות ביוון, ששמר על טווח המחירים הקודם שלו, ואף למעלה מכך. בשורה התחתונה, הדבר אותו חשוב לדעת הוא שלרכוש דירה ביוון זול מאוד, אך תמורת השכרתה מקבלים לא מעט כסף. עכשיו אתם מבינים מדוע אלפי ישראלים כבר הבינו שאין טוב יותר מאשר נדל"ן ביוון בשביל הפנסיה.

סכום סיוע בגובה 300 מיליארד יורו ליוון – התנאי שהציב האיחוד האירופי: שיפור בדרך התנהלותה הכלכלית

נדל"ן ביוון – כך תעשו זאת נכון

בהנחה שאינכם דוברי יוונית והידע התרבותי שלכם מסתכם בשתיית אוזו באירועים והוספת גבינה בולגרית לסלט הירקות של הבוקר, חשוב לא לבצע את תהליך ההשקעה ביוון לבדכם. אמנם סכומי הכסף נמוכים יותר מאשר השקעות אחרות, אבל גם להפסיד מאות אלפי שקלים בגלל חוסר ידע זה לא ממש מומלץ.

חברה נדל"ן אחד על אחד, המומחית לשוק היווני תדע לעבור אתכם על התהליך הנדרש באופן מקצועי וסבלני, דבר שיסייע לכם לבצע את הבחירות הנכונות להשקעה. ראשית, יסייעו לכם בהגדרת מטרות בנושאי זמנים, השקעה וכל מה שביניהם. בהמשך יכירו לכם את שוק הנדל"ן המקומי, עם דגש על אתונה הבירה, שם ההיצע גבוה במיוחד וההזדמנויות רבות ואיכותיות. עוד יכינו אתכם לקראת סיור הנכסים בעיר, וכמובן שיצטרפו אליכם באופן צמוד במהלכו. לאחר שתחליטו על רצונכם לרכוש, יוודאו בחברה שהנכס חוקי, תקין ומוכן למגורים, ולאחר לחיצת היד והעברת התשלום, תוכלו להתחיל ליהנות מפירות ההשקעה ודמי השכירות ייכנסו לחשבונכם. החברה תלווה אתכם גם לאחר הרכישה, בכל הקשור אל תחום אחזקת המבנה וההתמודדות עם גורמי הבירוקרטיה השונים ביוון.

לא לוקחים סיכון – לא "מהמרים" על כסף ונכס

אם אתם חושבים לבצע את הדברים עצמאית, כלומר ללמוד את כל שצריך לדעת על שוק הנדל"ן המקומי ביוון, כמובן שתמיד קיימת אפשרות כזאת שלאחריה תבצעו את שלבי התהליך בכוחות עצמכם, אך חשוב שתיקחו בחשבון שהסיכון כאן לא משתלם. אמנם תחסכו בתשלום עלויות העמלה, אך מנגד לא מובטח לכם כי תצליחו לבצע את כל הבדיקות החשובות אודות הנכס ובעליו, לבנות תקציב מדויק וחכם להשקעה, להכין את כל המסמכים הנחוצים לרכישתו של הנכס ביוון, לנהל משא ומתן משתלם עם המקומיים וכמובן לוודא שאתם אכן בוחרים בנכס הנכון, אותו נכס שיבטיח תשואה משתלמת. מסיבה זאת, לא כדאי להסתכן ולהמר על הונכם.

בשורה התחתונה, אין לכם מה לסמוך על הפנסיה שלכם (כ-60-70 אחוז מגובה השכר, אצל מרבית השכירים) שתספיק לכם לחיים סבירים בעשור השביעי ואילך של חייכם. עזרו לעצמכם לחיות טוב עד 120! נדל"ן ביוון בשביל הפנסיה – לחשוב על העתיד כבר היום.

לפרטים נוספים טלפנו אל המומחים של חברת 'נדל"ן אחד על אחד' בטלפון 050-9693886

עומר דניאל

עומר דניאל

כותב המאמר הוא עומר דניאל, מנכ"ל משותף בחברת נדל"ן אחד על אחד, מומחה פיננסי, יזם ומשקיע בנדל"ן בארץ ובחו"ל.

השאירו פרטים ונציג מטעמנו ישמח לחזור אליכם עם פרטים נוספים: