יד ביד אחד על אחד בונים לכם יציבות פיננסית וביטחון כלכלי בהווה ובעתיד באמצעות השקעות נדל"ן

השקעת נדל"ן בחו"ל: איך לבחור מסלול השקעה?

השקעות נדל"ן בחו"ל
שתפו בפייסבוק
 
 
 
 

הצעד הראשון, מאחוריכם: החלטתם להשקיע את כספכם בהשקעה יוונית כחול-לבן (צבעי הדגל היווני כמובן). הצעד הבא? לקבל החלטה בדבר מסלול ההשקעה המתאים לכם ביותר! איך עושים את זה? 

נתחיל ונדגיש: לכל משקיע מתאים מסלול השקעה אחר. אין מסלול שנחשב טוב יותר, וגם אין מסלול שנחשב כ"פחות מומלץ". בהתאם לפרופיל המשקיע שלכם, נציע לכם כמה אפשרויות ראויות ומניבות. הבחירה שלכם במסלול ההשקעה צריכה להתבסס (בין היתר) על הדברים הבאים:

  • אזור ההשקעה ישנם משקיעים שסימנו על מפת יוון ערים ואזורים שבהם מעניין אותם להשקיע. מנגד, ישנם אלו שפתוחים לכל אפשרות, כל עוד היא עשויה להניב רווח יפה. המסלולים שלנו מחולקים לפי אזורים, כאשר באופן טבעי הנכסים באזורים המבוקשים ביותר (לדוגמא: אתונה) – הם אלו היקרים ביותר.
  • מחיר הנכס וזה מביא אותנו לפרמטר נוסף וחשוב – כמה כסף תרצו להשקיע בהשקעת נדל"ן בחו"ל? לכל משקיע ישנם השיקולים שלו, וזה טבעי ומובן. בגדול, ניתן להשקיע ביוון החל מ-200,000 שקלים, כאשר מסלול זה מתאים לאלו מכם המעוניינים בהשקעה הנשענת על הון עצמי נמוך. 
  • קהל השוכריםשיקול נוסף שראוי לקחת בחשבון הוא את קהל השוכרים שלכם. או במילים אחרות: למי תרצו להשכיר את הנכס שבבעלותכם? ביוון ניתן להשכיר לסטודנטים, למשפחות צעירות ואפילו לתיירים. המיקום והגודל של הנכס שתבחרו, יכריעו בסופו של דבר גם באשר לזהות השוכרים שלכם.

השקעות נדל"ן בחו"ל

"המחירים המוצעים עבור השקעת נדל"ן בחו"ל כוללים שיפוץ לנכס?"

שאלה מצוינת! המון פעמים מחירי הנכסים המפורסמים אטרקטיביים עד מחשידים. בהמשך, מגלים המתעניינים כי המחיר המוצע להם הוא רק מחיר התחלתי, שאינו כולל שיפוץ בנכס (לעתים, השיפוץ הכרחי ובלעדיו הסבירות כי הנכס יושכר, אפסית). ומה לגבי המחירים של השקעת נדל"ן בחו"ל עם "נדל"ן אחד על אחד"? המחירים שאנו מציעים לכם, ואלו שמצוינים כאן באתר שלנו, כוללים את ההוצאות הנלוות והשיפוצים!

"נשמע מאד אטרקטיבי! אני מתלבט אם לרכוש 2 דירות להשקעה"

זו כמובן אפשרות, ואפשרות טובה. עם זאת, חשוב לנו להדגיש: לא אחת אנו נשאלים האם כדאי בסכום X לרכוש 2 דירות במקום דירה אחת. והתשובה שלנו? השקיעו בדירה אחת. אמנם זה מאד מפתה להשקיע בשני נכסים שונים כשהמחירים כה אטרקטיביים, אך חשוב לזכור: ישנן הוצאות נלוות – משירותי תיווך ועד שכר עורכי הדין, שעשויות לייקר מאד את העסקה, ובמילים פשוטות: יהיה עליכם לשלם כפול. 

"להשקיע אחד על אחד או באמצעות קבוצת רכישה?"

זו שאלה נוספת שמופנית אלינו ואנו שמחים להשיב עליה. זה לא שקבוצת רכישה היא אפשרות לא טובה, אלא שהקבוצה מגיעה כבר עם הצעה מוכנה: לוקיישן, נכס ומחיר. כלומר, אתם צריכים להתאים את עצמכם אליה. מעבר לכך, בקבוצת הרכישה השירות הניתן לכם אינו 1 על 1, אלא שאתם חלק מקבוצה גדולה.

אצלנו, ב"נדל"ן אחד על אחד", מוצעים לכם מספר מסלולי השקעה לבחירתכם, ומעבר לכך: במידה ואף מסלול לא תואם לפרופיל המשקיע שלכם/הציפיות/מטרות שלכם, אנו נבנה בעבורכם מסלול מותאם אישית. לפרטים נוספים אודות השקעת נדל"ן בחו"ל – התקשרו – 050-9693886

Picture of נדל"ן אחד על אחד

נדל"ן אחד על אחד

נדל"ן אחד על אחד הוקמה על בסיס ניסיון אישי מעל 8 שנים התמחות בתחום הנדל"ן, עשרות השקעות פרטיות ושותפויות בעולם הנדל"ן. "ליצור יציבות פיננסית וביטחון כלכלי בהווה ובעתיד באמצעות השקעות נדל"ן חכמות"

השאירו פרטים ונציג מטעמנו ישמח לחזור אליכם עם פרטים נוספים:

לקוחות מספרים על השקעות נדל"ן ביוון עם נדל"ן אחד על אחד

דילוג לתוכן