יד ביד אחד על אחד בונים לכם יציבות פיננסית וביטחון כלכלי בהווה ובעתיד באמצעות השקעות נדל"ן

השקעת נדל"ן ביוון במספרים – אז כמה עולה הדירה אצל השכנים?

שתפו בפייסבוק
 
 
 
 

יוון פתחה את שעריה למשקיעים זרים, וישראלים רבים כיום נהנים מנכס יווני שבבעלותם, הכנסה פאסיבית ותשואה נאה! אנו מזמינים אתכם לעשות את הקפיצה מ"מתעניינים" ל"משקיעים", וליהנות מכל התועלות המגולמות בהשקעה היוונית. אנחנו "בנדל"ן אחד על אחד", שואפים להעניק לכם שקט כלכלי ויציבות פיננסית, הנשענים על השקעת נדל"ן איכותית. 

עד שניפגש, אנו שמחים לחלוק אתכם מידע ראשוני ובעל ערך, שישיב לכם על שאלות שלבטח מבליחות כעת לראשכם: בכמה כסף ניתן לרכוש נכס ביוון, מה הפרמטרים המשפיעים על מחירי הנכסים ומהי התשואה הצפויה?

המספרים נחשפים: סכום ההשקעה ההתחלתי ביוון! 

התשואה הגבוהה, תנאי ההשקעה הנוחים והבעלות בטאבו – כל אלו במידה רבה בטלים בעת שמחיר ההשקעה לא רלוונטי לכם. לכן, אנו בוחרים להתחיל דווקא מהסוף, מהשורה התחתונה: כמה באמת עולה דירה להשקעה ביוון? לא נשאיר אתכם במתח, ונאמר כבר בשלב זה כי ניתן לרכוש נכס ביוון החל מ-200,000 שקלים! מנקודת מבט ישראלית, סכום שכזה נתפש לא הגיוני ואולי אפילו טריקי. מדוע? משום שישראלים שמחזיקים בהון עצמי שכזה, פעמים רבות כלל לא יהיו זכאים למשכנתא בישראל. וביוון? הם יכולים לרכשו דירה! 

הפרמטרים המשפיעים על עלות הנכסים ביוון

כאמור, תוכלו לרכוש נכס ביוון החל מ-200,000 שקלים. השאלה "כמה יעלה לי בממוצע נכס ביוון?" עולה שוב ושוב, ולא ממש במקרה, שכן משקיעים רוצים לדעת את "התכל'ס", וזה מובן. עם זאת, חשוב לנו לציין: לכל נכס ישנם מאפיינים סופר ספציפיים המשפיעים על עלותו. מסיבה זו, אנו לא יכולים לנקוב מראש במחיר הרלוונטי לכל הדירות המוצעות ביוון. המחירים נוטים לעלות ולרדת בהתאם למספר פרמטרים, כאשר אלו הם הדומיננטיים שביניהם:

  • מיקום הנכס (עיר, שכונה ורחוב – עד כמה הם נחשקים ומרכזיים?)
  • קומת הדירה
  • גודל הדירה
  • האם ישנה מעלית בבניין?
  • האם הנכס עבר לאחרונה שיפוץ / זקוק לשיפוץ?
  • מרפסת שמש / גינה ביתית?
  • האם ישנה חנייה פרטית ומחסן?


בשלב ההיכרות אתכם, נאפיין את הצורך שלהם בצורה מלאה – מהסכום אותו תרצו להשקיע, דרך השכונה בה אתם מעוניינים להשקיע ועד אופי השכירות המועדף עליכם (לטווח הארוך או הקצר). אנו קשובים לכל בקשותיהם של המשקיעים שלנו, ועושים את מרב המאמצים על מנת להציע נכסים העונים בצורה מלאה על הציפיות והצרכים.

אי אפשר לדבר על מספרים מבלי לדבר על תשואה…

כמשקיעים – בהווה או לעתיד, הרי שהדבר העיקרי שמעניין אתכם (מלבד סכום ההשקעה), הוא התשואה. אז מהם אחוזי התשואה ביוון? ברשותכם, נתמקד כעת בעיר הבירה אתונה, הנהנית מביקוש גבוה עצם היותה מרכז תרבותי, מסחרי ופוליטי ביוון. בגדול, התשואה עומדת על בין 5%-9% ברוטו תלוי באזורים, ככל שהאזור יותר סולידי ככה גם התשואה ולהפך.

מאחר ואנו דוגלים בשקיפות מול המשקיעים שלנו, חשוב לנו להציג בפניכם את התשואות בהתאם לאזורי ההשקעה:

  • השקעה באזורים פחות מבוקשים באתונה תניב לכם תשואה גבוהה יותר כאשר הסיכוי כי ערך הנכסים יעלה אינו גבוה.
  • השקעה באזורים הרותחים באתונה תניב תשואה נמוכה יותר, כאשר הסיכוי לעליית ערך – גבוה.


לפרטים נוספים אודות השקעת נדל"ן ביוון או תיאום פגישה פרונטלית איתנו, פנו אלינו כבר עכשיו – 051-226-0306

נדל"ן אחד על אחד

נדל"ן אחד על אחד

נדל"ן אחד על אחד הוקמה על בסיס ניסיון אישי מעל 8 שנים התמחות בתחום הנדל"ן, עשרות השקעות פרטיות ושותפויות בעולם הנדל"ן. "ליצור יציבות פיננסית וביטחון כלכלי בהווה ובעתיד באמצעות השקעות נדל"ן חכמות"

השאירו פרטים ונציג מטעמנו ישמח לחזור אליכם עם פרטים נוספים:

לקוחות מספרים על השקעות נדל"ן ביוון עם נדל"ן אחד על אחד

דילוג לתוכן