יד ביד אחד על אחד בונים לכם יציבות פיננסית וביטחון כלכלי בהווה ובעתיד באמצעות השקעות נדל"ן

האם ניתן לנהל מרחוק נכס ביוון?

האם ניתן לנהל מרחוק נכס ביוון
שתפו בפייסבוק
 
 
 
 

במקביל להתעניינותכם באפשרות להשקיע בנדל"ן ביוון, יתכן שאתם תוהים לעצמכם: "במידה שיהיה לי נכס, האם אוכל לנהל אותו בעצמי?". כל נכס שתרכשו ושיהיה בבעלותכם, תוכלו לנהל עצמאית וללא סיוע חיצוני. עם זאת, אם תשאלו אותנו, השאלה שצריכה להישאל אינה "האם אוכל לנהל את הנכס?", אלא "האם יהיה כדאי לי לנהל את הנכס?". 

לכאורה, נדמה כי אין דבר פשוט והגיוני יותר מלנהל את הנכס עצמאית. בפועל? ניהול נכסים באתונה הוא ג'וב בפני עצמו המצריך פנאי וסבלנות. אז במקום שתלקו את עצמכם "בשביל מה הייתי צריך את זה?", הכירו את השירות שלנו שישדרג את חוויית ההשקעה שלכם: ניהול נכסים. 

האם ניתן לנהל מרחוק נכס ביוון

הסירו דאגות מלבכם ומראשכם: ניהול נכסים באתונה

לפני שאנחנו מציגים בפניכם את השירות שלנו, נעמיק בשאלה חשובה: מה מלכתחילה גורם לבעלי נכסים לשקול ניהול עצמי? התשובה פשוטה למדי: הרצון לפקח ולהיות בשליטה מלאה על כל מה שקורה בנכס. עם זאת, מי אמר שמעורבות מלאה של בעל הנכס מותנית בהכרח בניהול הנכס?

אנחנו ב"נדל"ן אחד על אחד" מאפשרים לבעלי הנכסים להמשיך בשלהם, בשגרה שאפיינה את חייהם לפני שהפכו משקיעי נדל"ן. ואיך אנחנו עושים זאת? עם שירות ניהול נכסים באתונה! ומה הוא כולל? בין היתר:

  • ביצוע סקר שוק יסודי לטובת קביעת גובה שכר הדירה
  • שיווק הנכס באתרים ורשתות חברתיות
  • גביית דמי השכירות מהשוכרים
  • התקשרות מלאה מול השוכרים תוך מענה שוטף לבקשותיהם
  • הפקת דו"ח המיועד לרשויות המס ועוד…

מהם היתרונות שבניהול נכס על ידי חברה מקצועית?

כפי שהבנתם, האחריות על ניהול הנכס עוברת מהידיים שלכם אל הידיים שלנו. ומה בכל זאת נשאר אצלכם? שני דברים: הסטטוס "משקיעי נדל"ן וההכנסה הפאסיבית שמקורה בהשכרת הנכס. איך השירות שאנו מציעים יכול לשפר את חוויית ההשקעה שלכם?

  • התנהלות נמוכה עד אפסית עם השוכרים – גם אם אתם מגדירים את עצמכם "אנשים של אנשים", אנו מניחים שמשאלתכם היא מינימום אינטראקציה עם השוכרים שלכם, וזה מובן. עם שירות ניהול נכסים באתונה, אנחנו לוקחים על עצמנו את כל מה שכרוך באינטראקציה מולם – החל מגביית דמי השכירות ועד מענה לפניותיהם בנושאים שונים.
  • הנכס שלכם ביוון, אתם בארץ – ניהול הנכס באופן עצמאי אמנם אפשרי מרחוק, אך בכל זאת מחייב את בעל הנכס לתת מדי פעם גיחות ליוון. תזכורת: טיסות אלו אינן למטרת חופשה אלא עבודה. עם ניהול הנכסים שלנו, אתם יכולים להישאר בארץ ולטוס רק כשמתחשק לכם (ולא משום שאתם מוכרחים).
  • חשש מפערי תקשורת ושפה? לא במקרה הזה – עורכי הדין, המתווכים, בעלי המקצוע השונים והשוכרים – מול כל אלו ועוד צריך בסופו של דבר להתנהל. מיותר לציין כי היוונים אינם דוברי עברית, כאשר חלקם מתקשים לתקשר גם באנגלית. שירות ניהול נכסים באתונה על ידינו, מבטיח כי לא תתקלו בפערי שפה ותקשורת, פשוט מאחר שכל ההתקשרות מול כל הגורמים הרלוונטיים – באחריותנו!

 

אז אילו צבעים צובעים את חלום השקעת הנדל"ן שלכם? במידה שהגעתם עד לכאן, אין ספק כי כחול ולבן! לפרטים נוספים אודות ניהול נכסים באתונה והשקעות נדל"ן ביוון, פנו אלינו כעת – 077-804-3233

 

Picture of נדל"ן אחד על אחד

נדל"ן אחד על אחד

נדל"ן אחד על אחד הוקמה על בסיס ניסיון אישי מעל 8 שנים התמחות בתחום הנדל"ן, עשרות השקעות פרטיות ושותפויות בעולם הנדל"ן. "ליצור יציבות פיננסית וביטחון כלכלי בהווה ובעתיד באמצעות השקעות נדל"ן חכמות"

השאירו פרטים ונציג מטעמנו ישמח לחזור אליכם עם פרטים נוספים:

לקוחות מספרים על השקעות נדל"ן ביוון עם נדל"ן אחד על אחד

דילוג לתוכן