יד ביד אחד על אחד בונים לכם יציבות פיננסית וביטחון כלכלי בהווה ובעתיד באמצעות השקעות נדל"ן

השקעת נדל"ן בחו"ל עם חברת ניהול – הכרחית או מיותרת?

השקעת נדלן בחול עם חברת ניהול – הכרחית או מיותרת
שתפו בפייסבוק
 
 
 
 

על דבר אחד אין ויכוח בקרב משקיעי הנדל"ן: השקעות בחו"ל ראויות, מומלצות ומספקות תשואות יפות. השקעות ביוון לדוגמא מניבות תשואה של בין 8%-10%, כאשר ניתן להשקיע בנכסים החל מ-200,000 שקלים. אז על מה בכל זאת חלוקים המשקיעים השונים? בסוגייה הבאה: האם כדאי להפקיד את ניהול הנכס בידיה של חברת ניהול, או לנהל את הנכס עצמאית.

משקיעים להם נכסים בחו"ל, נוטים לשאול את עצמם: "לא עדיף לי כבר לנהל את הנכס לבד? מקסימום אטוס כמה פעמים בשנה לחו"ל!". טכנית, אתם בהחלט יכולים לנהל את הנכס שלכם עצמאית. האם כדאי לכם לנהל אותו לבד? זו כבר שאלה אחרת. רגע לפני שאתם מקבלים החלטה, חשוב שתדעו כמה דברים:

  • חברת ניהול מחויבות לזמינות מלאה – אליכם ואל השוכרים
  • חברת הניהול פוטרת אתכם מכל התעסקות בנכס – מאיתור שוכרים ועד גביית תשלום
  • חברת הניהול יכולה לחסוך (כן, לחסוך!) לכם המון כסף

השקעות נדל"ן בחו"ל

נדל"ן בחו"ל עם חברת ניהול – למה אתם צריכים את זה?

בתרחיש האידיאלי, לאורך תקופת הסכם השכירות לא הייתם שומעים מהדיירים והם לא היו שומעים מכם. בפועל, הסבירות כי הדיירים יפנו אליכם בבקשה מסוימת לא רק שקיימת, אלא גבוהה. כבעלי הנכס, מצופה מכם להיות זמינים לדיירים ולספק להם פתרונות הולמים לבעיות שצצות (לאלו שבתחום אחריותכם כמובן). כשיש לכם נכס בחו"ל, הרי שאינכם יכולים להגיע באופן מידי לנכס, להיפגש עם דיירים ולספק להם מענה. בדיוק בשביל זה יש חברת ניהול שפועלת עבורכם ובשמכם מול הדיירים.

אנחנו שמחים לשתף אתכם בכמה מקרים אמיתיים, שישקפו בפניכם עד כמה חשוב לעבוד עם חברת ניהול מקומית. חברת הניהול לא דואגת רק לדיירים, אלא גם לכם (וכן, גם לכיס שלכם):

  • בדירת השקעה נוצרה נזילה בעקבות פיצוץ צינור. כתוצאה מכך, הגיע למשקיע חשבון מים בגובה אסטרונומי של כ-800 יורו. נציג מטעם חברת הניהול פנה לחברת המים, הגיש הוכחות כי מקורה של הצריכה הגבוהה הוא בפיצוץ צינור וכך הצליח להפחית את החשבון לכ-300 יורו בלבד.
  • בבניין מגורים מסוים הייתה בעיה קשה בביוב שהתפשטה גם לדירות. כתוצאה מכך, נוצר בנכס נזק רב, עד כדי כך שהדיירת נאלצה להתפנות. נציגי חברת הניהול פנו לחברת הביטוח של הוועד, אך אלו התנערו מכל אחריות. בהחלטה משותפת עם בעלת הנכס, הוחלט לטפל בנזקים כך שיהיה ניתן להשכיר את הדירה. בנוסף, הוחלט כי תוגש תביעה כנגד הבניין. 
  • למשקיע אחר נפל הדוד בבית. לאחר בדיקה מעמיקה, חברת הניהול הגיעה למסקנה כי קבלן השיפוצים הוא זה האחראי על נפילת הדוד. עם הפניה אליו הוא אכן לקח אחריות וטיפל בבעיה מבלי לגבות תשלום.

"חברת הניהול מסייעת גם בגביית תשלום מדיירים שלא משלמים?"

זו שאלה מצוינת והתשובה היא שכן. היה לנו מקרה בו משקיע לא קיבל מהדייר שכר דירה מספר חודשים. תחילה, הדייר סיפק תירוצים אמינים למדי, אך ככל שעבר הזמן היה ברור כי אין זה סביר שהוא יגור בנכס מבלי לשלם. חברת הניהול הצליחה גם לפנות אותו מהדירה, וגם להגיע איתו להסדר של תשלום החוב.

השקעת נדל"ן בחו"ל עם חברת ניהול – רק עם "נדל"ן אחד על אחד". לפרטים נוספים, התקשרו – 051-2260306

 

Picture of נדל"ן אחד על אחד

נדל"ן אחד על אחד

נדל"ן אחד על אחד הוקמה על בסיס ניסיון אישי מעל 8 שנים התמחות בתחום הנדל"ן, עשרות השקעות פרטיות ושותפויות בעולם הנדל"ן. "ליצור יציבות פיננסית וביטחון כלכלי בהווה ובעתיד באמצעות השקעות נדל"ן חכמות"

השאירו פרטים ונציג מטעמנו ישמח לחזור אליכם עם פרטים נוספים:

לקוחות מספרים על השקעות נדל"ן ביוון עם נדל"ן אחד על אחד

דילוג לתוכן