יד ביד אחד על אחד בונים לכם יציבות פיננסית וביטחון כלכלי בהווה ובעתיד באמצעות השקעות נדל"ן

השקעה בעיר הבירה של יוון – טרנד חולף או השקעה מושכלת?

השקעה בעיר הבירה של יוון – טרנד חולף או השקעה מושכלת?
שתפו בפייסבוק
 
 
 
 

מבלי שמחירי הנדל"ן בישראל היו ממשיכים לעלות ולעלות, סביר כי שורות אלו לא היו נכתבות. יותר ויותר ישראלים הגיעו להבנה כי השקעות נדל"ן בישראל, הן חלום לא נגיש. כך, משקיעים מנוסים וגם כאלו שרצו להשקיע לראשונה, מחפשים חלופות ראויות. פרסומים על דירות למכירה במרכז אתונה? היו תמיד. עם זאת, בשנים האחרונות מדווחים עוד ועוד ישראלים על רכישת דירות בבירה היוונית, תשואות גבוהות והשקעה ממנה הם יצאו נשכרים.

איך הפכה אתונה, עיר הבירה של יוון, ליעד נחשק כל כך בקרב המשקיעים הישראלים? אם גם אתם מחפשים אחר דירות למכירה במרכז אתונה, דעו כי מחירי הנכסים עומדים להפתיע גם אתכם…

שעה וחצי טיסה מפרידה ביניכם ובין הנכס שלכם

דירה באתונה

הסיבה שמשקיעים ישראלים רבים התמקדו ביוון היא בעיקר מחירי הנכסים. עם זאת, מחיר אטרקטיבי ותשואה נאה, לא תמיד מספיקים על מנת לסגור את העסקה. בעת שמשקיעים בחו"ל, ישנו מעין חסם פסיכולוגי (אני כאן, הנכס שלי שם). במקרה של השקעות ביוון, אין באמת חסם. הטיסות מנתב"ג ליוון יוצאות בתדירות גבוהה, תוך שמדובר על טיסה ישירה אל עיר הבירה אתונה. בתוך שעה וחצי, אתם מגיעים אל הנכס שלכם! לשם השוואה, משקיע בקריית שמונה שמעוניין להשקיע בתל אביב, נדרש לעשות דרך ארוכה יותר על מנת להגיע לדירת ההשקעה שלו. 

המשבר הכלכלי? כמשקיעים, הוא מתנה!

התנגדות נוספת שעלתה לא אחת בקרב המשקיעים הישראלים, היא המשבר הכלכלי שפקד את יוון. אכן, מדובר על משבר גדול, אך כזה שבתור משקיעים דווקא נותן לכם הזדמנות, ולא שולל אותה מכם. מאחר ויוון סבלה ממיתון קשה, מחירי הנכסים צחנו, גם בעיר הבירה אתונה. המשמעות היא שדירות שנמכרו לפני המשבר במחירים גבוהים מאד, כעת מוצעים במחירים נגישים. אחת התכונות החשובות ביותר של משקיעי נדל"ן היא היכולת לזהות הזדמנויות. ואכן, המשקיעים הישראלים השכילו להבין את המצב:

  • המשבר הכלכלי הוביל לירידת מחירים
  • כיום יוון נמצאת במצב של שיקום והתאוששות
  • המצב הכלכלי משתפר – מחירי הנכסים עתידים להעלות את ערכם
  • כתוצאה מכך, אתם עתידים להרוויח!

חלומות על אירופה בבירה היוונית

דירות למכירה במרכז אתונה הן דירות ביבשת אירופה! שהטמפרמנט היווני והתרבות הים תיכונית לא תטעה אתכם: כשאתם בוחרים להשקיע באתונה, אתם משקיעים באירופה. המטבע ביוון הוא יורו, ואין באמת צורך להוסיף מילה נוספת על חוזקו של המטבע והערך שלו. הבירה היוונית היא מרכז התרבות והכלכלה של יוון, הנהנית מכמות גדולה של תיירים וסטודנטים. והמספרים? כ-35 (!) מיליון תיירים בשנה אחת באתונה בלבד. 

המוטיבציה העיקרית: מחירי הנדל"ן ביוון

לכל משקיע נקודת פתיחת אחרת, תקציב אחר שהוא רוצה להשקיע וציפיות אחרות מההשקעה. דבר אחד בטוח: לא באמת ניתן להישאר אדישים למחירי הדירות באתונה. שימו לב כי דירות באתונה נחשבות ליקרות ביותר, כאשר עם תקציבים נמוכים יותר תוכלו להשקיע בערים אחרות ביוון. מחיר ממוצע לנכס, לרבות הוצאות השיפוץ עומד על כ-400,000 שקלים בלבד. 

אנו מזמינים גם אתכם ליהנות מהשקעה ביוון בהתאמה אישית אליכם! אנו מלווים אתכם לאורך כל הדרך עד לקבלת דירה ביוון, ובונים בעבורכם השקעה בהתאם לתנאים שאתם מציבים. לפרטים נוספים, פנו אלינו!

נדל"ן אחד על אחד

נדל"ן אחד על אחד

נדל"ן אחד על אחד הוקמה על בסיס ניסיון אישי מעל 8 שנים התמחות בתחום הנדל"ן, עשרות השקעות פרטיות ושותפויות בעולם הנדל"ן. "ליצור יציבות פיננסית וביטחון כלכלי בהווה ובעתיד באמצעות השקעות נדל"ן חכמות"

השאירו פרטים ונציג מטעמנו ישמח לחזור אליכם עם פרטים נוספים:

לקוחות מספרים על השקעות נדל"ן ביוון עם נדל"ן אחד על אחד

דילוג לתוכן