יד ביד אחד על אחד בונים לכם יציבות פיננסית וביטחון כלכלי בהווה ובעתיד באמצעות השקעות נדל"ן

בישראל: יוקר המחיה שובר שיאים. ביוון: השקעות נדל"ן נגישות

שתפו בפייסבוק
 
 
 
 

במידה שמבחירה לא פתחתם לאחרונה את העיתון או את הטלוויזיה על מהדורת החדשות, דעו כי אנחנו מבינים אתכם. בשבועות האחרונים, המדינה שיקר מאד לחיות בה – ישראל, הפכה יקרה אפילו יותר. כן, אנחנו מדברים על חברות הענק שהחליטו להעלות מחירים לעשרות מוצרים שיש בכל בית בישראל – מהפסטה היבשה ועד נוזל ניקוי הרצפות. אם לא די בכך, גם מחירי החשמל עלו, מחירי הנדל"ן מוסיפים לעלות, ונדמה כי ישראלים רבים פשוט עייפו.

להמתין לצדק כלכלי-חברתי מהותי שיתרחש בישראל, זו אפשרות. ובכל זאת, ב"נדל"ן אחד על אחד" אנחנו מאמינים כי יש דבר אחד טוב יותר מלהמתין להזדמנויות: ליצור אותן. דווקא בימים אלו, כשאין באפשרותכם בהכרח לבסס תשתית ליציבות כלכלית, ראוי שתציצו אל הדשא של השכנים ביוון (ומניסיוננו, הוא ירוק יותר!). 

השקעת נדל"ן ביוון – גם אתם יכולים!

גם אתם, כמו ישראלים רבים, שואפים לבטח לעתיד כלכלי מבטיח ויציב. הבעיה היא שבישראל של 2022, לא כולם יכולים להרשות לעצמם לקנות דירה, כאשר חרף משבר הקורונה המחירים רק ממשיכים לזנק. וכשהמחירים מזנקים? החלומות על ארבעה קירות, מתרחקים. כך, המון ישראלים נאלצים להתגורר בשכירות במשך שנים מבלי שהם צוברים נכס על שמם. על היציבות הכלכלית והעתיד המבטיח? אפשר להמשיך לחלום.

התמונה שהצגנו בפניכם אולי מעט קודרת, אך אנחנו אנשי בשורות: שלא כמו הנדל"ן בישראל, הנדל"ן ביוון זול משמעותית! עד כמה זול? ישראלים שלא יכלו להרשות לעצמם לרכוש דירה אחת בארץ, רוכשים יותר מדירה אחת ביוון! חלומות נדל"ן בצבעי כחול-לבן שלא הגשמתם בישראל, תוכלו להגשים לצלילי בוזוקי ביוון! הנוסחה שאנחנו מאמינים פשוטה לתפישה ויישום: יצירת עתיד מבטיח מותנית בנקיטת פעולות מושכלות בהווה.

מחירים נמוכים, תשואה גבוהה – רכישת נכסים ביוון

מתי בפעם האחרונה יצא לכם לשאול את עצמכם: "איך אני יכול להשתמש בכסף שחסכתי בתבונה?", "איך אוכל להפוך את הכסף שלי ליותר כסף בעתיד?", "אילו פעולות אני עושה על מנת להבטיח יציבות כלכלית לי ולילדיי?". התשובות לכל השאלות מובילות למקום אחד – יוון! השקעת נדל"ן ביוון מבוססת על שני דברים שהופכים אותה כדאית ונגישה:

  • מחירי נכסים נמוכים (אין לנו מילה אחרת לתאר אותם). ביוון, תוכלו לרכוש נכס החל מ-200,000 שקלים בלבד!
  • התשואה על הנכסים? בין 8%-10% ברוטו! (נטו: בין 5%-7%). 

בישראל: יוקר המחיה שובר שיאים. ביוון: השקעות נדל"ן נגישות

 

הפרשנות האישית שאנשים רבים מעניקים ל"השקעות נדל"ן", היא "מגרש משחקים סגור" של כרישים גדולים. האם אנחנו מופתעים? כמובן שלא, שכן רבים התרגלו למחירים האסטרונומיים שבישראל. ואז, כשאנחנו מציגים בפניהם את מחירי הנכסים ביוון, הם מופתעים (וגם קצת חוששים, הרי איך מוצעים נכסים במחירים כה נמוכים?), ובעיקר מנסים להבין איך לא נחשפו לאפשרות הזו מוקדם יותר בחייהם. 

גם אתם, יכולים לרכוש נכס, להשכיר אותו ולייצר לעצמכם הכנסה פאסיבית! ב"נדל"ן אחד על אחד" הצבנו לעצמנו מטרה והיא זו שמנחה אותנו: לאפשר לכמה שיותר ישראלים ליהנות מביטחון כלכלי עם השקעת נדל"ן ביוון! אנו מזמינים אתכם לפגישת ייעוץ, במהלכה נשתף אתכם במסלולי ההשקעה השונים, האפשרויות הפתוחות בפניכם ובסיפורי ההצלחה שכתבנו עם שותפינו – קהל לקוחותינו. למידע נוסף, התקשרו – 077-804-3233

נדל"ן אחד על אחד

נדל"ן אחד על אחד

נדל"ן אחד על אחד הוקמה על בסיס ניסיון אישי מעל 8 שנים התמחות בתחום הנדל"ן, עשרות השקעות פרטיות ושותפויות בעולם הנדל"ן. "ליצור יציבות פיננסית וביטחון כלכלי בהווה ובעתיד באמצעות השקעות נדל"ן חכמות"

השאירו פרטים ונציג מטעמנו ישמח לחזור אליכם עם פרטים נוספים:

לקוחות מספרים על השקעות נדל"ן ביוון עם נדל"ן אחד על אחד

דילוג לתוכן