יד ביד אחד על אחד בונים לכם יציבות פיננסית וביטחון כלכלי בהווה ובעתיד באמצעות השקעות נדל"ן

מגדלים באוויר? אנחנו בונים בניינים באתונה!

מגדלים באוויר? אנחנו בונים בניינים באתונה!
שתפו בפייסבוק
 
 
 
 

אתונה מסומנת כאחד היעדים הפופולאריים ביותר בתחום השקעות הנדל"ן. למרות התואר המחמיא והסטטוס הנחשק, כבר מעל לעשר שנים שלא נבנו בניינים חדשים בעיר הבירה של יוון, אתונה. את מה שלא עשו היוונים, עשינו אנחנו, הישראלים, ב"נדל"ן אחד על אחד!".

אמנם כל הדירות בפרויקט שנבנה בימים אלו כבר נכמרו למשקיעים, אך אנחנו שמחים להציג אותו בפניכם! לאלו מכם המתעניינים ברכישת נכס להשקעה בבניין חדש, אנו שמחים לבשר כי צפויים לנו בעתיד הקרוב פרויקטים דומים נוספים. 

מתכנון ועד ההוצאה לפועל – כך עשינו את זה:

 • קיבלנו היתר הריסה לבניין הישן 
 • בהמשך, קיבלנו את היתר הבניה
 • בימים אלו, נבנה במקום הבניין החדש!
 • הצפי לסיום הבנייה: תחילת 2023!


האזור? פריים לוקיישן! מחיר ההשקעה? לואו קוסט!

בשכונה מרכזית באתונה, בין השכונות פנגרטי לניאו-קוסמוס, אנו מקימים בניין מגורים חדש! 6 קומות, 12 דירות וקהל של משקיעים ישראלים שזכה להשקיע בעיר הבירה של יוון, אתונה. שכונת המגורים בה עתיד לקום הבניין קרובה לאקרופוליס, לתחנת מטרו, לפארקים ולרחוב בילויים מרכזי. בסביבה ישנו אזור תעסוקה פורה, בתי ספר ואוניברסיטאות – כל אלו תורמים לביקוש גבוה לדירות באזור.

לעתים, משקיעים מעט נרתעים מהשקעה בדירות "על הנייר". ובפרויקט הייחודי שלנו באתונה? הדירות לא הספיקו להתמקם להן על הנייר וכבר נחטפו! איך אנחנו מסבירים את זה? התשובה לכך פשוטה למדי: דירות בפריים-לוקיישן שהוצעו למכירה במחירים אטרקטיביים! 

כך לדוגמא: דירה חדשה בפרויקט שלנו נמכרה במחיר התחלתי של כ-350,000 שקלים. הדירות הגדולות יותר, בגודל שלושה חדרים, נמכרו בכ-600,000 שקלים בלבד! מיותר לציין כי בישראל לא ניתן לרכוש נכס במחירים אלו, ולרוב גם לא ליהנות מהתשואה הצפויה בהשקעת הנדל"ן היוונית. 

אז מה מאפיין את הדירות בפרויקט הייחודי שלנו?

 • פריים לוקיישן בלב אתונה, עיר הבירה של יוון
 • דירות בגודל 40 ו-60 מטר, בתוספת מרפסות 8 ו-20 מטר
 • כל הדירות מגיעות מאובזרות ומוכנות לאכלוס
 • כל דירה נהנית מדוד סולארי
 • חניה פרטית
 • בבניין ישנה מעלית


"מיהו קהל היעד בדירות ההשקעה האלו?"

הבניין עתיד להיבנות באזור תוסס המאופיין באוכלוסייה צעירה. כאמור, בבניין ישנן דירות ב-2 גדלים שונים:

 • דירות 40 מטר המוצעות לרווקים וזוגות צעירים
 • דירות 60 מטר המוצעות למשפחות / שותפים

המשקיע? ישראלי! הנכס והשוכר? יווניים!

עליית מחירי הנדל"ן היא בשורה משמחת למשקיעים. עם זאת, מחירי הנדל"ן בישראל לא רק שממשיכים לעלות, אלא שהם מראש מאד גבוהים. אפשר לומר בזהירות כי השקעת נדל"ן בישראל, נגישה רק לאנשים מבוססים. וכך, ישראלים רבים נאלצים לוותר על חלום ההשקעה ויצירת עתיד כלכלי מבטיח. לשמחתכם, אינכם מוגבלים להשקעה בישראל בלבד, אלא שתוכלו לצאת מגבולותיה ולהשקיע את כספכם במדינות אחרות. 

מחירי הנכסים ביוון, גם בבניינים חדשים ובשכונות מרכזיות, מאפשרים לישראלים רבים לעשות את מה שהם לא יכולים בישראל – להשקיע! מחירי הנדל"ן ביוון ממשיכים לעלות בעקביות מאז 2016, התחבורה הציבורית מתפתחת, התשואה גבוה והבעלות בטאבו – שלכם! 

בימים אלו אנו עומלים על הקמת פרויקטים נוספים במחירים אטרקטיביים! לפרטים אודות השקעת נדל"ן באתונה או תיאום פגישה, אתם מוזמנים לפנות אלינו כבר עכשיו – 051-2260306

נדל"ן אחד על אחד

נדל"ן אחד על אחד

נדל"ן אחד על אחד הוקמה על בסיס ניסיון אישי מעל 8 שנים התמחות בתחום הנדל"ן, עשרות השקעות פרטיות ושותפויות בעולם הנדל"ן. "ליצור יציבות פיננסית וביטחון כלכלי בהווה ובעתיד באמצעות השקעות נדל"ן חכמות"

השאירו פרטים ונציג מטעמנו ישמח לחזור אליכם עם פרטים נוספים:

לקוחות מספרים על השקעות נדל"ן ביוון עם נדל"ן אחד על אחד

דילוג לתוכן