יד ביד אחד על אחד בונים לכם יציבות פיננסית וביטחון כלכלי בהווה ובעתיד באמצעות השקעות נדל"ן

הקסם היווני – השקעה בדירות באתונה

הקסם היווני - השקעה בדירות באתונה
שתפו בפייסבוק
 
 
 
 

כבר מספר שנים שאתונה, עיר הבירה של יוון, מוכתרת ככוכבת עולה בתחום השקעות הנדל"ן, ומסתבר כי גם המשקיע הישראלי לא נשאר אדיש אליה. התחבורה הציבורית בעיר מפותחת, מבקרים בה מיליוני תיירים בכל שנה, יש בה מגוון רחב של נכסים המותאמים לאוכלוסיות שונות ומחירי הנדל"ן בה – ממשיכים לעלות.

בשונה מהשקעות בישראל שכונו לא פעם כ"השקעות לעשירים בלבד", ההשקעות ביוון רלוונטיות גם למשקיעים עם הון עצמי נמוך. גם אם ברשותכם 200,000-300,000 שקלים, תוכלו להשקיע ביוון ולהיות בעלים של נכס מניב. באתונה, עיר הבירה, המחירים מעט יקרים יותר, אך הביקוש והתשואה – גבוהים יותר. 

אנחנו ב"נדל"ן אחד על אחד", מציעים לכם מסלול ליווי מקצועי ואחראי – כל הדרך אל השקעת הנדל"ן הכלכלית, הנכונה והמתאימה לכם ביותר. 100 דקות בלבד מפרידות ביניכם ובין נכס ההשקעה הבא שלכם!

להשקיע באתונה בעיצומו של משבר הקורונה – איך זה עובד?

שמיים פתוחים או סגורים, מדינות ירוקות ואדומות, בדיקת קורונה שלילית בהלוך ובידוד בחזור – גם אתם מבולבלים? אולי תופתעו, אך בכדי להשקיע באתונה, בירת יוון, אתם לא צריכים לצאת מהבית. תהליך ההשקעה שלנו מותאם לימי קורונה וכולל את השלבים הבאים:

  • בניית פרופיל משקיע – נאפיין את תקציב ההשקעה שלכם, מהי השכונה/אזור המועדפים עליכם, האם אתם מעוניינים להשקיע בנכס המיועד למשפחות/סטודנטים/טווח קצר וכן הלאה.
  • סיור וירטואלי – בהמשך, נציג בפניכם נכסים העונים על פרופיל המשקיע שלכם. שימו לב כי הסיור הינו וירטואלי, כך שההתרשמות מהנכסים מתבצעת מהסלון הביתי שלכם.
  • ברכות חמות, נמצא בעבורכם נכס התואם את הציפיות שלכם! בשלב זה, נבצע בדיקות לנכס לרבות הערכת שווי, בדיקות משפטיות וכיוצא בזה. המטרה: להבטיח השקעה כלכלית, מניבה ובטוחה. 

Greek city, Athens

"השקעה בדירות באתונה – כמה עולה בממוצע נכס בעיר?"

השקעה בעיר הבירה אתונה, נחשבת להשקעה היקרה ביותר ביוון. עד כמה יקרה? נכס בשכונה מרכזית, יעלה לכם החל מ-400,000 שקלים. חשוב להדגיש כי המחיר אינו כולל רק את הנכס, אלא גם את כל ההוצאות הנלוות לרבות שיפוצים. במידה ומסלול ההשקעה באתונה אינו מתאים לכם מכל סיבה, תוכלו לפנות אלינו ונמצא בעבורכם את מסלול ההשקעה האידיאלי בעבורכם!

לכם – יש נכס ביוון. לנו – שירות ניהול נכסים באתונה!

יש לכם נכס באתונה, והדבר היחיד שחסר לכם כעת הוא שוכרים. אנחנו שמחים להציע לכם שירות משלים – ניהול נכסים באתונה. מה זה בעצם אומר? שאנחנו מנהלים בעבורכם את הנכס: החל מפרסום הנכס בפלטפורמות הרלוונטיות, דרך ביצוע בדיקות לשוכרים ועד התמודדות עם דיירים שלא משלמים את שכר הדירה. במילים פשוטות? אינכם צריכים לבצע השקעה נוספת בדמות ניהולו השוטף של הנכס, אלא שתוכלו ליהנות מהכנסה פאסיבית בראש שקט ובאפס מאמץ. 

לפרטים נוספים אודות השקעה בדירות באתונה, התקשרו עכשיו – 050-9693886

Picture of נדל"ן אחד על אחד

נדל"ן אחד על אחד

נדל"ן אחד על אחד הוקמה על בסיס ניסיון אישי מעל 8 שנים התמחות בתחום הנדל"ן, עשרות השקעות פרטיות ושותפויות בעולם הנדל"ן. "ליצור יציבות פיננסית וביטחון כלכלי בהווה ובעתיד באמצעות השקעות נדל"ן חכמות"

השאירו פרטים ונציג מטעמנו ישמח לחזור אליכם עם פרטים נוספים:

לקוחות מספרים על השקעות נדל"ן ביוון עם נדל"ן אחד על אחד

דילוג לתוכן