יד ביד אחד על אחד בונים לכם יציבות פיננסית וביטחון כלכלי בהווה ובעתיד באמצעות השקעות נדל"ן

מהמחיר ההתחלתי ועד אופי השוכרים: הכל על דירות למכירה ביוון

הגירה ליוון
שתפו בפייסבוק
 
 
 
 

יש רק דבר מפנק ומהנה יותר מחופשת "בטן גב" ביוון: חופשה יוונית כשיש בבעלותכם נכס ברפובליקה ההלנית. יתכן שהדבר הראשון שאתם חושבים לעצמכם כעת הוא: "נכס? ועוד ביוון?", ואנחנו יכולים להבין מדוע. כישראלים שעדים על בסיס יומי להתייקרויות ולמחירי הנדל"ן הבלתי נתפשים, המחשבה על נכס בחו"ל ועוד במדינה כה נחשקת, לא ממש מסתדרת לכם.

אז להניף דגל לבן ולקבל את העובדה כי לא תוכלו לרכוש בארץ נכס, זו אופציה. עם זאת, מה דעתכם על הנפת דגל יווני בצבעי לבן-כחול? לפניכם, דברים שמעניין, חשוב וכדאי לדעת על נכסים למכירה ביוון. 

1.המחיר ההתחלתי של דירות למכירה ביוון 

אנחנו לא יכולים להזכיר את גל ההתייקרויות והמאבק לרכוש דירה בישראל, מבלי לציין בפניכם את מחיר הנכסים ביוון. כמו בכל מקום על כדור הארץ, גם ביוון ישנם אזורים מרכזיים, מבוקשים ויוקרתיים, וגם כאלו שקצת פחות. אנו מציינים זאת שכן אלו משפיעים באופן ישיר על מחירי הנכסים. וכמה כסף יעלה לכם התואר "משקיע נדל"ן ביוון"? במדינה השכנה, זו שמבקרים בה בכל שנה כ-30 מיליון תיירים, המתוארת כמקום בו נוצרה ועוצבה התרבות המערבית, תוכלו לרכוש נכס החל מ-200,000 שקלים!

2.השקעה במחיר נמוך = תשואה נמוכה? אז זהו, שלא

בזמן שאתם מעכלים את הסכום שציינו בפניכם (ולא, זוהי לא טעות הקלדה: ביוון ניתן להשקיע החל ממאתיים אלף שקלים), הרשו לנו להציג בפניכם נתון נוסף: התשואה. כפי שכבר ציינו, ישנם אזורי השקעה מבוקשים לצד כאלו שקצת פחות. התשואה? נקבעת בהתאם. אז שנדבר קצת מספרים? תשואה ברוטו ביוון (שכאמור משתנה בהתאם לסיכון שבוחר המשקיע לקחת, אזור הנכס ומאפיינים נוספים), עומדת על בין 8-10%. 

 

מהמחיר ההתחלתי ועד אופי השוכרים- הכל על דירות למכירה ביוון

3.אז מיהו דייר החלומות שלכם: הסטודנט, התייר או הזוג הצעיר?

ביוון תוכלו להשקיע בנכסים הממוקמים באזורים שונים ומיועדים לקהלים שונים. כלומר, לא נכפה עליכם להתאים את עצמכם לסוג ספציפי של דיירים. אז מיהו השוכר האולטימטיבי שלכם: סטודנטים צעירים המשכירים לפרק זמן קצר יחסית, תיירים המעוניינים בדירת נופש לטווח קצר, או משפחות צעירות המביעות עניין בהסכם שכירות ארוך טווח? נאפיין מולכם את הצורך האישי שלכם ונציג בפניכם נכסים העונים עליו. 

4. חכו רגע לפני שאתם מודיעים לבוס על רילוקיישן ליוון

"אם אנחנו קונים נכס ביוון, מן הראוי שגם נעבור לגור שם, לא?" – לא נופתע אם שאלות ותהיות מהסוג הזה מתרוצצות כעת בראשכם. עם זאת, דעו כי השקעתכם ביוון אינה מחייבת אתכם להעתיק את מגוריכם אליה. לא רק שאין חוק שמחייב את המשקיע הזר להתגורר בה, אלא שגם מבחינה לוגיסטית-תפעולית אתם יכולים להיות שקטים. אנחנו ב"נדל"ן אחד על אחד" מציעים לכם לא רק נדלן למכירה ביוון, אלא גם ניהול ואחזקה של הנדל"ן שרכשתם. כל עוד תרצו, ניהול הנכס שלכם, על כל היבטיו, יוכל להיות מופקד בידיים שלנו.

דירות למכירה ביוון מוצעות גם לכם, קהל המשקיעים הישראלי המשתוקק לנכס וביטחון כלכלי. אז שנתחיל לרקום את חלומכם היווני יחד? מניסיוננו, הוא יכול להתגשם (ובקלות). למידע נוסף אודות נדלן למכירה ביוון, התקשרו כעת – 077-804-3233

 

Picture of נדל"ן אחד על אחד

נדל"ן אחד על אחד

נדל"ן אחד על אחד הוקמה על בסיס ניסיון אישי מעל 8 שנים התמחות בתחום הנדל"ן, עשרות השקעות פרטיות ושותפויות בעולם הנדל"ן. "ליצור יציבות פיננסית וביטחון כלכלי בהווה ובעתיד באמצעות השקעות נדל"ן חכמות"

השאירו פרטים ונציג מטעמנו ישמח לחזור אליכם עם פרטים נוספים:

לקוחות מספרים על השקעות נדל"ן ביוון עם נדל"ן אחד על אחד

דילוג לתוכן