יד ביד אחד על אחד בונים לכם יציבות פיננסית וביטחון כלכלי בהווה ובעתיד באמצעות השקעות נדל"ן

תזרים מזומנים

עד כמה מורכב לרכוש נכסים ביוון?
שיתוף ב facebook
שתפו בפייסבוק
שיתוף ב twitter
 
שיתוף ב whatsapp
 
שיתוף ב email
 
שיתוף ב linkedin
 

בעולם העסקים נהוג לומר שהצרה של האחד היא הברכה של האחר. כשמביטים על שוק הנדל"ן של שכנתינו היפה, יוון, המשפט מקבל משנה תוקף: הצרות היווניות (המשבר הכלכלי החריף הפוקד את המדינה בעשור האחרון) הן הברכה של משקיעי הנדל"ן הישראלים. אם גם לכם נמאס לעבוד בשביל הכסף, ואתם רוצים שהכסף יעבוד עבורכם, המשיכו לקרוא וגלו כיצד השקעות נדל"ן ביוון עשויים להיות נקודת המפנה של חייכם.

הצרות היווניות הן הברכה של משקיע הנדל"ן הישראלים

השקעה מנצחת – הדרך לחיים מא(ע)ושרים

לאנשי העסקים והמשקיעים המצליחים ביותר בארץ ובעולם מכנה משותף מובהק: הם כולם מחפשים הזדמנויות עסקיות בכל עת, וכאשר הם מוצאים אחת כזו שאסור לפספס, הם מסתערים עליה בכל הכוח. הם גם מבינים שכדי לבחור בהשקעה מנצחת, לא צריך להכיר על בוריו את השוק המדובר (נדל"ן ויוון, במקרה הזה), אלא ניתן להסתפק בקבלת ייעוץ מקצועי ומהימן ולתת לחושים האישיים לקבל את ההחלטה. כמו כן הם גם מבינים שבישראל, כדי לחיות ברווחה, אי אפשר להסתפק בעבודה כשכירים ועל כן חייבים הכנסה נוספת.

בדיוק בנקודה הזאת נכנסות השקעות נדל"ן ביוון, עם דגש על הבירה, אתונה. מאז משבר החוב של יוון, שהחל בשנת 2009 ונותן את אותותיו עד ימינו, מחירי הנדל"ן לרכישה ירדו במאות אחוזים. מצד שני, מחירי השכירות עדיין גבוהים באופן יחסי, וזאת בעקבות הביקוש הגבוה (בגלל המשבר, יוונים רבים לא יכולים לרכוש דירה ונאלצים לגור בשכירות לאורך שנים ארוכות). המשוואה הנוצרת פשוטה – השקעה נמוכה יחסית (ניתן למצוא נכסים נהדרים בפחות מחצי מיליון שקלים), התשואה נאה, ההחזרים מהירים והביטחון הכלכלי הנוצר נשאר לאורך זמן.

משקיעים מצליחים מבינים שכדי לחיות ברווחה אי אפשר להסתפק בעבודה כשכירים

תהליך השקעה בנדל"ן ביוון

לפני שמשקיעים, חשוב לקבל ליווי מקצועי של חברה בעלת ניסיון בתחום של השקעות נדל"ן ביוון. חברה שכזאת תלווה אתכם לאורך כל שלבי תהליך ההשקעה:

  • הגדרת מטרות ויעדים – כמו כל תכנית כלכלית / השקעתית, חשוב להגדיר מה אתם רוצים להשיג במהלכה ובסיומה, תוך כמה זמן, מה גובה ההשקעה לה אתם מוכנים, ופרטים כספיים ולא כספיים נוספים.
  • הכנות להגעה ליעד וסיור בין נכסים – ההכנות כוללות טיפול בירוקרטי לרבות טפסים ומסמכים נדרשים, לצד הסברים מפורטים על השוק היווני באתונה, האפשרויות השונות, הסיכונים הקיימים, הגורמים המתחרים, החוקים היוונים ועוד.
  • סיור נכסים בעיר – נציגי החברה ילוו אתכם בין מספר רב של נכסים על פי המטרות שהצבתם, ויסבירו לכם בפירוט על כל דירה ונכס.
  • בדיקות לפני רכישה ורכישה – מוודאים שאין חובות או עיקולים, שמצב המבנה טוב ושהוא נבנה כחוק, מנהלים מו"מ ורוכשים! מזל טוב!
  • ניהול הנכס בפועל – משכירים, מנהלים ומתחזקים את הנכס, והעיקר, מצטרפים לאלפי הישראלים שנהנים כל חודש מתזרים מזומנים שמקורו מהשקעות נדל"ן.

אז אל תתנו לפחד לנצח לכם את ההיגיון. מנצלים את המחירים הנמוכים באתונה ונהנים מהכנסה חודשית קבועה. תזרים מזומנים השקעות נדל"ן – הדרך לחיים שקטים וטובים.

לפרטים נוספים אודות השקעת נדל"ן נבונה באתונה – יוון ניתן להשאיר את הפרטים שלכם בטופס 'צור קשר' באתר של חברת נדל"ן אחד על אחד – ייעוץ, השקעות ויזמות ביוון או להתקשר אלינו ישירות בטלפון 050-969-3886

גיל בר

גיל בר

כותב המאמר הוא גיל בר, מנכ"ל משותף בחברת נדל"ן אחד על אחד, מומחה פיננסי, יזם ומשקיע בנדל"ן בארץ ובחו"ל.

השאירו פרטים ונציג מטעמנו ישמח לחזור אליכם עם פרטים נוספים: