יד ביד אחד על אחד בונים לכם יציבות פיננסית וביטחון כלכלי בהווה ובעתיד באמצעות השקעות נדל"ן

בניית פרופיל משקיע לקראת השקעת נדל"ן – מהי חשיבותה?

בניית פרופיל משקיע לקראת השקעת נדל"ן – מהי חשיבותה?
שתפו בפייסבוק
 
 
 
 

לבחון מאות נכסים בכל רחבי יוון עד שתמצאו את האחד שלכם? זו אופציה. במידה שתבחרו בה, צפוי לכם מסע ארוך, מתיש וכזה שככל הנראה יגרום לכם לתהות: "בשביל מה הייתי צריך את זה?". על מנת שלא תחושו מותשים ובכדי להבטיח עבורכם חווית השקעה מדהימה, נבצע מולכם היכרות מקדימה שתיחתם עם יצירת פרופיל משקיע. 

אתם עומדים לצאת למסע היווני שלכם? חולמים על השקעה מניבה עם תשואה נאה? לפני שאתם מחתימים את הדרכון ומתחילים לעבוד על היוונית שלכם, דעו מהי חשיבותה של בניית פרופיל המשקיע שלכם ואיך היא מבוצעת בפועל.

בניית פרופיל משקיע לקראת השקעת נדל"ן – מהי חשיבותה?

פרופיל משקיע – מה זה אומר ולמה צריך את זה?

מניסיוננו, יש רק דבר אחד משותף בין כל המשקיעים: רצון לנכס בבעלותם. ובכל יתר הפרמטרים? הם נבדלים זה מזה. האם הנתון הזה מפתיע? בוודאי שלא. מגוון אפשרויות ההשקעה ביוון גדול מאד, כאשר באופן טבעי לא כל הנכסים הפנויים יתאימו לכל המשקיעים. הדרך שלנו להכיר אתכם ולהבין היכן וכמה תרצו להשקיע, היא באמצעות בניית "פרופיל משקיע". אנו מאמינים כי השקעת נדל"ן חייבת להיתפר למידותיו של המשקיע, ועליה אנו מתעקשים.

התיאור "פרופיל משקיע" אולי נשמע גרנדיוזי, אך בפועל בנייתו לוקחת כמה דקות בודדות. אנו נפנה אליכם 2 שאלות בלבד, כאשר המענה שלכם עליהן יאפשר לנו לשרטט את הפרופיל שלכם:

  • תקציב ההשקעה – זהו הנתון הבסיסי ביותר ונבקש לדעת אותו כבר בפגישה הראשונה. הסכום העומד לרשותכם יקבע במידה רבה היכן תוכלו להשקיע, מי יהיו השוכרים שלכם ומה יהיה גודל הדירה. ההשקעה בנדל"ן ביוון אפשרית בדרכים הבאות: 100% הון עצמי, הון עצמי והלוואה או 100% הלוואה, לבחירתכם.
  • מה תרצו לעשות עם התקציב? – אז יש לכם 250,000 שקלים! מה תרצו לעשות איתם? ישנם משקיעים המעוניינים להשקיע בדירות שכירות לטווח ארוך, לצד אלו המעוניינים בהשכרה לטווח קצר. משקיעים מסוימים מתעקשים שהשוכרים יהיו משפחות, לצד אלו שקהל השוכרים המועדף עליהם הוא בכלל סטודנטים. משקיעים מסוימים רוצים אזור פרימיום, בעוד אחרים מגיעים עם ראש פתוח מתוך כוונה "לזרום". אנו נאפיין לעומק את כל משאלותיכם ודרישותיכם!
  • הצעת נכסים – תקציב? יש! מאפיינים ויעדים? הוגדרו! עם גיבוש פרופיל המשקיע שלכם, נוכל להציע לכם נכסים העונים על הציפיות שלכם (מהעיר, דרך השכונה ועד מספר החדרים שבדירה).

 

השקעה עם "נדל"ן אחד על אחד" או השקעה של איש אחד?

יש לכם תקציב מוגדר, אתם יודעים בדיוק (!) מה אתם רוצים, וחיפוש נכסים ביוון נשמע לכם כהרפתקה מעניינת? אם רק תרצו, תוכלו לרכוש דירה ולהשכיר אותה לגמרי לבד! אם כך, מדוע שתבחרו בנו ללוות אתכם בתהליך ההשקעה שלכם? הערך שאנו מספקים לכם גדול ומשמעותי יותר מהשורה התחתונה – דירה בבעלותכם.

ב"נדל"ן אחד על אחד", מסופקת לכם מניפה עשירה של אנשי מקצוע החיוניים להשקעה – ממתווך ועד רואה חשבון. הודות לידע הרב שצברנו תוכלו לחסוך המון זמן, המון כסף (!) וליהנות מחוויית השקעה. אנו מלווים אתכם יד ביד, שלב אחר שלב, עד להגשמת חלום ההשקעה שלכם: דירה בבעלותכם ביוון! למידע נוסף ותיאום פגישה, אתם מוזמנים לפנות כעת – 077-804-3233

 

Picture of נדל"ן אחד על אחד

נדל"ן אחד על אחד

נדל"ן אחד על אחד הוקמה על בסיס ניסיון אישי מעל 8 שנים התמחות בתחום הנדל"ן, עשרות השקעות פרטיות ושותפויות בעולם הנדל"ן. "ליצור יציבות פיננסית וביטחון כלכלי בהווה ובעתיד באמצעות השקעות נדל"ן חכמות"

השאירו פרטים ונציג מטעמנו ישמח לחזור אליכם עם פרטים נוספים:

לקוחות מספרים על השקעות נדל"ן ביוון עם נדל"ן אחד על אחד

דילוג לתוכן