יד ביד אחד על אחד בונים לכם יציבות פיננסית וביטחון כלכלי בהווה ובעתיד באמצעות השקעות נדל"ן

השקעה כחול-לבן: ישראלים מסתערים על אתונה!

השקעה כחול-לבן: ישראלים מסתערים על אתונה!
שתפו בפייסבוק
 
 
 
 

למרות שאיננו מכירים אתכם באופן אישי, אנחנו יכולים לשער מה אתם מצפים מההשקעה שלכם: השקעה כספית נוחה, נכס אטרקטיבי, פריים לוקיישן ותמורה לכספכם – תשואה יפה שתניב לכם רווח. כבר זמן רב שאתם מחפשים נכס כחול-לבן להשקעה? הכירו את אחד היעדים החמים והמבטיחים על מפת השקעות הנדל"ן: אתונה, עיר הבירה של יוון השכנה. אמנם הצירוף "כחול-לבן" לבטח מעלה לכם אסוציאציות ישראליות, אך כדאי שגם אתם תתחילו להתרגל לכחול-לבן היווני.

אז מדוע להשקיע דווקא באתונה, מהי התשואה הצפויה לכם וכמה עולים נכסים בעיר? כל התשובות, לפניכם: 

מכל הערים ביוון, מדוע דווקא אתונה?

ישנן המון ערים והמון שכונות ביוון הראויות להשקעה. עם זאת, אתונה מחזיקה בבידול שערכו רב – היא עיר הבירה של יוון. לא נפתיע אתכם אם נאמר כי אתונה היא העיר המרכזית ביותר, הנהנית מחיבוקם של 9,000,000 תיירים בכל שנה! המספר הבלתי יאמן הזה יכול לרמוז לכם על הפוטנציאל האדיר שבהשקעה בעיר מרכזית כל כך. אתם שואלים "מדוע להשקיע דווקא באתונה?". אנחנו עונים:

  • היא מרכז התעשייה, הכלכלה והתרבות של יוון.
  • העיר נהנית מפתרונות תחבורה מתקדמים.
  • מחירי הנדל"ן באתונה ממשיכים לעלות ולעלות…


קדימה, למספרים: מהי התשואה הצפויה מהשקעה באתונה?

עם כל הכבוד למרחק הטיסה הקצר והמנטליות הים תיכונית שמעניקה "טעם של בית", הרי שאיש לא ימהר להשקיע את כספו במדינה, עיר ונכס שהתחזיות לגביהם אינן מחמיאות. כל המשקיעים, ללא יוצא מן הכלל, רוצים להשקיע בידיעה כי צפויה להם תשואה נאה ויותר. העובדה כי מחירי הנכסים ביוון ובאתונה נוחים, לא אומרת כי "תשלמו" על כך בתשואה בינונית, אלא להפך. אתונה היא ההוכחה שדבר לא צריך לבוא על חשבון השני: תוכלו ליהנות מהשקעה בתקציב נמוך ומתשואה ברוטו של בין 8% ל-10%! 

השקעה כחול-לבן: ישראלים מסתערים על אתונה!

מגוון נכסים, מגוון שוכרים

אתונה היא העיר של כולם! עם כניסתכם לשוק השקעות הנדל"ן באתונה, תוכלו אתם לקבוע את זהותם של השוכרים שלכם. ומה זה בעצם אומר? עיר הבירה של יוון מחבקת בזרועות פתוחות מגוון קהלים שמוצאים בעיר בית (קבוע או זמני):

  • תיירים המגיעים לבקר בעיר לתקופה קצרה ומחפשים פתרונות לינה.
  • סטודנטים שעוברים מערים אחרות באתונה/מדינות אחרות לתקופת הלימודים.
  • זוגות צעירים ומשפחות המעוניינים לשכור דירה לטווח הארוך.


העובדה כי ישנו קהל מגוון כל כך באתונה, מאפשרת לכם לבחור את פורמט ההשכרה המועדף עליכם (לטווח הקצר או הארוך) ומי יהיו השוכרים שלכם. לדוגמא: השכרת הנכס לטווח הארוך לסטודנטים הלומדים תואר של שלוש שנים/ השכרה לתיירים לטווח קצר/ השכרת הדירה לזוגות צעירים וכן הלאה…

"מהו ההון העצמי הדרוש לי להשקעה באתונה?"

באפשרותכם להשקיע במספר ערים שונות ביוון החל מ-200,000 שקלים. אתונה, עיר הבירה של יוון, נחשבת ללוקיישן החם ביותר. במידה וגם אתם רוצים להשקיע את כספכם ולהחזיק בנכס על שמכם בבירה היוונית, מסלול ההשקעה המתאים לכם הוא "מסלול רווחי הון". השקעה בנתיב זה מתחילה בכ-400,000 שקלים. 

התרשמתם ממסלולי ההשקעה שאנו מציעים אך לא מצאתם את המסלול המדויק לכם? צרו איתנו קשר. אנו מציעים השקעות אחד על אחד ומתאימים מסלולים באופן אישי. לפרטים נוספים, התקשרו – 050-9693886

נדל"ן אחד על אחד

נדל"ן אחד על אחד

נדל"ן אחד על אחד הוקמה על בסיס ניסיון אישי מעל 8 שנים התמחות בתחום הנדל"ן, עשרות השקעות פרטיות ושותפויות בעולם הנדל"ן. "ליצור יציבות פיננסית וביטחון כלכלי בהווה ובעתיד באמצעות השקעות נדל"ן חכמות"

השאירו פרטים ונציג מטעמנו ישמח לחזור אליכם עם פרטים נוספים:

לקוחות מספרים על השקעות נדל"ן ביוון עם נדל"ן אחד על אחד

דילוג לתוכן